Já už budu hodná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/364027/ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 3.966
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Omega
Orig. název:

Ich will brav sein (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Já už budu hodná

Přidat komentář
PetraCy
14. července

Od poloviny napínavé a nečekané rozuzlení, i když jsem to trochu tušila...

Derishi
16. června

perfektní čtivá kniha, ale malo napínavá, rozuzlení bylo nečekané

Avila
15. června

Knize se určitě nedá odepřít čtivost. Ale postupně během čtení ztrácela dech a napětí. Zhruba u 180 stránky jsem začala tušit..... jak to asi bude takže žádné velké odhalení se pro mě nekonalo.

monci6485
09. června

Perfektní, napínavé až do konce.

jasmína
21. května

Mně se kniha četla skvěle, nemohla jsem přestat a možná budu jediná, koho nenapadlo vyústění, ale nevadilo mi to, aspoň jsem měla po dočtení o čem přemýšlet a snad vydá autorka další knihu.

Mám ráda tento styl, kde je napětí i psychologie..

niki7763
18. května

Je pravda, že knížka se skvěle čte. Klobouk dolů ... Pořád nějaké napětí ... Co se týká konce, nějak jsem neporozuměla úplně všemu. Dost věcí mi tam přišlo neobjasněných ... Nemůžu víc dodat, jelikož bych prozradila budoucím čtenářům oč tam běží, ale za mě nebyla zase vůbec špatná a určitě doporučuji si ji přečíst :) ...

lenka.g
18. května

Za mne zklamání. Od půlky bylo vcelku jasné, jak se věci mají a dočetla jsem jen proto, že jsem na základě komentářů doufala, že se pletu a závěr mne překvapí.

NADEI
16. května

Pěkná a zajímavá knížka s hororovými prvky, vraždami a záhadami. Čtení mě bavilo až do samého konce, kdy už to bylo trošku moc, ale třeba bude pokračování.