Já a safari

Já a safari https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214268/mid_ja-a-safari-214268.jpg 3 22 6

Já a tropy série

< 2. díl

Volné pokračování bestseleru Já a tropy, který byl záhy po prvním vydání beznadějně vyprodán. V sedmdesátých letech autorka bez váhání odletěla s manželem a dvěma dětmi do rovníkové Afriky, kde její muž působil jako expert Světové organizace pro zemědělství a výživu a ona plnila roli hospodyně.

hroneczek
01.02.2021 3 z 5

Příběh ze Safari bych asi nenatahovala na celou knihu. Ne, že by nebyl zajímavý, ale občas byl trochu zdlouhavý. Ale stále se jednalo z příjemné a oddechové čtení.

namornice
18.05.2019 2 z 5

V rámci přípravy na dovolenou v Africe jsem rozhodnutá přečíst kde co o pobývani na černém kontinentu. Tohle je zatím ale dost slabý, dost zastaralý a dost mi vadi ta "role manželky" typická pro komunistický režim, kdy ženska se hlavně měla starat o rodinu a zapomenout na všechny svý zájmy, koníčky hlavně, že bylo navařeno a a uklizeno.... a knedlíky k večeři i v Africe uprostřed divočiny, hlavně, aby měl manžel čas na práci a svoje koníčky.....no snad to dočtu!

cibulka 8
09.07.2018 4 z 5

Nejdříve mě v knihovně upoutala vtipná obálka. Zaujaly mě i dlouhé názvy kapitol a obrázky uvnitř knihy. Donesla jsem si knížku domů v představě: jú, to bude švanda. Po přečtení první kapitoly jsem pochopila, že jsem očekávala úplně něco jiného a chtěla knížku odložit. Naštěstí jsem to neudělala, četla dál a dozvěděla jsem se tak spoustu zajímavostí o africké přírodě, zvířatech i domorodcích. Začalo mě to bavit a nakonec mi bylo i líto, že už je konec.

Irsaf
19.07.2016 3 z 5

Přečetla jsem to, ale...

orinka3
13.10.2015 2 z 5

Čekala jsem tedy větší zábavu. Přílišná popisnost a čtení o chronicky známých věcech mě brzo přestaly bavit. Trošku stereotypní.

bookcase
05.02.2014 5 z 5

Pokračování knihy Já a tropy, další zážitky rodiny v exotické Africe. Česká žena si umí poradit všude. A s humorem. :)