Islandské prázdniny aneb papírové video

Islandské prázdniny aneb papírové video https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146920/islandske-prazdniny-aneb-papirove-video-146920.jpg 3 8 3

Kniha je asi prvním neromantizujícím pohledem na, pro nás Čechy, asi stále poněkud tajuplnou zemi, kde se stále aktivně čtou ságy a eddy, kde se stále věří na skřítky a duchy, a která která si stále udržuje svoji svébytnost uprostřed globalizačních tendencí. Kniha obsahuje 290 fotografií.

Dr_Lecter
22.09.2019 1 z 5

Text knihy je velkým zklamáním. Autor (autoři) nezapřou arogantní české "Pepíky", kteří vůbec nechápou místní lidi ani jejich historii, zvyky, kulturu. Jediným pozitivem jsou fotografie, text nečtěte.

Beatnice
23.06.2017 3 z 5

Zajimave a poutave popsane, s humorem. Jen mi vadilo, ze autori casto psali, ze v Cechach muzeme videt to same a jeste lepsi. Srovnavat islandske reky a vodopady s lodickama na Mezni louce. Jako kdyby se jim tam vubec nelibilo.

MOu598
10.05.2017 3 z 5

Četla jsem v listopadu 2008. Podle mých poznámek:
Hezká knížka. Dost informací.
Text ilustruje fotografie, ne naopak a fotek krásných barevných je asi 300.
Nelíbilo se mi však, že vše je podáváno autorem se sarkastickým tónem, který se vysmívá různým lidským slabostem. Prostupuje to skoro celou knížku a po čase to je hodně otravné.

Kniha Islandské prázdniny aneb papírové video je v