Intimní a osobní

Intimní a osobní https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84302/bmid_intimni-a-osobni-Nz6-84302.jpg 4 17 5

Juliet, Nicole a Jasmína jsou úchvatné, sexy, nespoutané a především dobré kamarádky. Jasmína bez zábran vyhledává prchavá dobrodružství, střídá jednoho muže za druhým, tak proč najednou zatouží po vážném vztahu s člověkem, který o ni nejeví zájem? Vdanou Nicole už nemůže manžel ničím překvapit. Jejich manželství je bez jiskry, bez vášně, proto prahne po pozornosti jiných. Má se vymanit z nudné rutiny, jít za hlasem svého srdce? Riskovat, že ztratí nejen jistotu, ale i muže, o jehož citech není přesvědčená? Obě závidí Juliet, která má zdánlivě obojí; úžasného manžela a skvělý sex. Ale té se honí hlavou černé myšlenky. Že by zde platilo rčení o staré, byť nebezpečné lásce, která nerezaví? Jedna pro druhou by cedila krev, a zrovna tak jsou ochotné udělat všechno na světě, aby získaly muže svých snů. Ale vydrží jejich přátelství, až půjde do tuhého, až vyjde pravda najevo? Co převáží-kamarádství nebo sex?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Up Close and Personal , 2010

Evkam
08.02.2016

Á, tady někdo četl Daphne Du Maurier - Mrtvá a živá :D No posuďte sami: Muž ovdoví, jede do ciziny, potká mladší chudou dívku, následuje rychlá svatba a cesta domů do honosného sídla, kde čeká hospodyně, která novou paní nesnáší. V domě je pracovna první manželky zachovaná v původním stavu, kde se nová paní necítí dobře. Hospodyně navede ženu, aby si na maškarní veselici oblékla jistý kostým, který - jak se později ukáže - měla na sobě dříve při karnevalu už první žena... Jo a příběh končí požárem spáchaným hospodyní :D

Jajina555
06.07.2015

Kniha se mi líbila, vtipná, oddechovka

monula101
06.01.2013 5 z 5

Knizka se mi moc libila dobre se cetla jen doporucuji.Pohodove cteni.

bookcase
02.02.2012 4 z 5

Dobrá oddechovka, která má zápletku a vtipný děj.

lenka2011
27.01.2012

Jaké je to oženit se s o několik let mladší ženou,vdovou,která vlastní hotel,přestavěný z rodinného sídla zesnulého manžela. A na který má zálusk jeden z jejích zaměstnanců. Jak dokáže změnit spokojené manželství malé dítě. A jak poznat,že muž,který dává najevo absolutní nezájem,vás ve skutečnosti obdivuje? Dobrá knížka pro chvíle relaxace.

Leonie Fox
anglická
2009  79%Golfové paničky
2011  79%Intimní a osobní
2010  82%Pouze pro V.I.P.