Interview s nymfomankou

Interview s nymfomankou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248073/bmid_interview-s-nymfomankou-DLv-248073.jpg 4 7 3

Milovi by jeho prácu závidel kadekto – robí totiž rozhovory so sexi kočkami do pánskeho časopisu. To mu už medzičasom stihlo zničiť niekoľkoročný vzťah a dokonca aj zovšednieť. Všetko sa však zmení, keď mu šéf jedného dňa navrhne, aby urobil interview s jednou neobyčajnou mladou ženou. Eliška má na prvý pohľad ďaleko od silikónových mačičiek, aké Milo spovedal doteraz. Skrýva však výnimočné tajomstvo – má neuveriteľný sexuálny apetít. Mladý novinár rýchlo prepadne jej kúzlu a rozpúta sa šialená lovestory plná vôní, farieb a chutí, na ktorej sa ale objavuje množstvo prekážok. Podarí sa Milovi a Eliške zostať spolu napriek všetkému alebo od začiatku šlo len o sex?... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Marenčin PT

Interview s nymfomankou , 2015

adelinka
28.09.2021 3 z 5

Ale áno, taká rýchlovka tiež občas zapasuje. Aj príbeh zaujímavý...také ženy nepoznám, len také s migrénami :-) :-)

Jurajovamaka
07.03.2021 4 z 5

Zaujal názov aj obal a názov knihy. Očakávala som "pikantnosti" alebo aspoň erotiku, ale nebola tam ani vášeň, ani žiadne motýliky, čiže trošku sklamanie z deja... Kniha sa číta ľahko, dajme tomu, že má aj nejaký dej (ktorý som vopred nepredvídala, tak aspoň niečo ma prinútilo čítať ďalej), autorka píše pekne, takže si rada prečítam jej ďalšie knihy, ale túto posúvam ďalej, nie je dôvod si prečítať druhý krát ;-)
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

SilviaKovacikov
27.02.2018 4 z 5

Od "kabelkových" kníh nikdy veľa neočakávam, no z času na čas si nejakú doprajem. Táto ma zaujala názvom a čuduj sa svete, nesklamal ma ani obsah.

Autorovy knížky

Lea Grossová
slovenská
2015  71%Interview s nymfomankou

Kniha Interview s nymfomankou je v