Interní komunikace ve firmě

Interní komunikace ve firmě https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139437/interni-komunikace-ve-firme-139437.peg 3 1 1

Vzhledem k tomu, že na našem trhu není dostatek literatury, která by komplexně pokrývala tuto problematiku v celé šíři, rozhodla jsem se zpracovat své zkušenosti a poznatky z praxe i literatury v ucelenou publikaci. Kniha Interní komunikace ve firmě, jejímž tématem je komunikace uvnitř firmy Vám nabízí přehled obsahu, cílů, forem a metod interní komunikace. Nabízím Vám příležitost zkusit se podívat na komunikaci uvnitř vaší firmy jiným pohledem, pohledem nezatíženým a ignorujícím specifika vaší firmy. Nezaujatým pohledem, který Vás může přivést k myšlenkám, jak některé věci dělat lépe a jinak k prospěchu vaší firmy i vašemu.... celý text

Mirka.K
10.03.2013 3 z 5

Kniha má jenom 170 stran, ale i tak se autorka začala brzy opakovat a psát to samé stále dokola. Navíc je kniha plná překlepů, což můj dojem z četby ještě více zhoršilo.
Pro manažery, kteří chtějí komunikaci ve firmě zlepšit, by tato kniha mohla být užitečná, protože obsahuje i případovou studii k interní komunikaci konkrétní firmy, ale mně přišla dosti nudná, nudnější než běžné učebnice.

Jana Holá
česká, 1966
2006  60%Interní komunikace ve firmě
2011  0%Jak zlepšit interní komunikaci
2017  %Interní komunikace v teorii a praxi
2013  0%Internal Communication Management

Kniha Interní komunikace ve firmě je v