Interiér - Tvorba obytného prostoru

Interiér - Tvorba obytného prostoru https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123803/interier-tvorba-obytneho-prostoru-123803.jpg 4 5 3

Pro naši pohodu a načerpání nových sil je důležitý odpočinek, a ten je nejlepší tam, kde se cítíme dobře. Ať už volíme venkov či město, bydlíme v bytě, v domě či celoročně na chalupě, je nutné zajistit funkční provoz obytného prostoru. Jednotlivé kapitoly této knihy vám pomohou už se samotným výběrem místa k bydlení, jeho funkčním uspořádáním, s volbou stavebních i zařizovacích prvků. Nechybí zajímavá kapitola o vztahu developera, architekta a designéra interiéru s klientem. Publikace je kvalitním zdrojem informací pro studenty architektury a tvorby interiérů i poučným vodítkem pro zájemce o bytovou kulturu. Na rozdíl od podobně tematicky zaměřené literatury se nejedná o pouhý popis známých skutečností, ale s humorem autorovi vlastním se tato kniha snaží upozornit na sociologické a psychologické aspekty spojené s bydlením a měnícím se životním stylem.... celý text

MarioKingOfPlot
29.03.2021 4 z 5

Stručne obsiahnutá matéria dizajnu interiéru prevažne v byte. Autor vymenúva druhy, použitia a rozmiestnenia rôznych prvkov v byte, ich funkčnosť, praktickosť a pridáva niekoľko rád a predpísaných štandardov. Užitočné aj pre laika.

amaenium
09.05.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Byly zde pěkně popsány plochy od obecného řazení (veřejné/soukromé) přes rozdělení místností až po blízké seznámení s každou z místností. Kniha se nevyhýbá ani materiálům či tipům na efektivní bydlení. I přes její relativní tenkost obsahovala spousty informací, donutila mě více se zamyslet nad prostorem, který obývám a určitě mi pomohla vnímat více prostor.

Elhzar
03.03.2015 4 z 5

Přišlo mi, že kniha se táhla - že informace, které chtěl autor předat mohly být formulovány do kratší formy. Zato se skutečně dotkl všech částí problematiky