Stará tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Inspektorka Lottie Parkerová ve třetí knize z celosvětově velmi úspěšné detektivní série řeší další temný případ: Když policie najde starší ženu, zavražděnou v domě své dcery, vyšetřování připadne inspektorce a jejímu parťákovi detektivu Boydovi. Jakmile zjistí, že dcera oběti se pohřešuje, začnou se obávat o bezpečí celé rodiny. Pak kdosi zapálí nedaleký dům. Počet obětí roste a Lottie a její tým začínají rozplétat pavučinu tajností a lží. Vraždy podle všeho vedou daleko do minulosti, k události, kterou vyšetřoval Lottiin otec, než spáchal sebevraždu. Lottie stále neví, jak to tehdy s jejím otcem skutečně bylo, zdá se však, že by jí stávající případ mohl poskytnout nějaké vysvětlení. Jenže kolik toho vlastně chce vědět? A jak hluboko je ochotná se kvůli nalezení pravdy vydat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443353/big_stara-tajemstvi-Tqv-443353.jpg 4.3318
Série:

Inspektorka Lottie Parkerová 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Lost Child, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (102)

Kniha Stará tajemství

šipek
07. června

Tak má první kniha z této série a jsem nadšený. Jen to určitě chce číst postupně. Jediné co mi dělalo problém, že jsem se občas ztrácel v postavách. Pomalu jsem si chtěl začít psát tahák. Určitě budu pokračovat v této sérii dále a již od prvního dílu.

lachtan77
02. června

Jak jsem v komentáři v minulém díle slíbil dávám jednu hvězdu dolů za znovu zapojení rodiny do příběhu. Jednou to jde podruhé je to už divný a potřetí je to moc. Co se týká děje, akce, napětí nemůžu nic vytknout. Styl řešení případu je uvěřitelný a jako celek se mi to líbí. Nepatřím mezi ty fandy krimi kteří se snaží rozluštit vraha hned od začátku teda pokud to není jasný :).


knihomolka74
02. června

Třetí příběh s Lottie Parkerovou. Řekla bych, že hodně zamotaný a spletitý příběh s naprosto nečekaným koncem. Trochu jsem se ztrácela v postavách a musela jsem si hodně dávat pozor na to, kdo, s kým. Lottie, jako matka, je pro mě, naprosto nepochopitelná. Snad se to časem zlepší. Snad to Boyd nevzdá a neuteče, nový vztah by jí asi prospěl.....

WaN635
14. května

Lottie potřetí. Za mě o trošku slabší než díl předchozí.
Lottie se vrátila ke svým zlozvykům a to z ní dělá protivnou ženskou, která mi není sympatická.
V knize je tentokrát opravdu hodně obětí, díl je velmi zamotaný, chvílemi jsem se v něm ztrácela.
Ovšem tato kniha má neskutečně vygradovaný a nečekaný konec, který mě velmi překvapil.
Kdyby byla Lottie více snesitelnější, dala bych plný počet hvězdiček, ovšem většinu knihy jsem jí nerozuměla a nesympatizovala s ní.
Ještě bych chtěla závěrem dodat, asi miluju Boyda :)

Olga8480
13. dubna

Když Lottie začne řešit případ ani ji nenapadne, jak se její život změní. Neřeší pouze vraždy, ale i svou rodinou minulost. Kniha člověka naprosto vtáhne a užívá si ji...opět super.

vera4669
27. března

Souhlas s názorem níže... Lottie pořád nesnesitelná.. I když tady nejméně z těch 3 dílů.. Ke konci už to s ní i šlo.
Příběh komplikovaný a tentokrát mě i docela bavil, ale pořád je to průměr..
Nevím, zda ještě sáhnu po další

JezinkaJ
19. března

Tři s odřenýma ušima.
Lottie furt dost děsná matka. Příběh tak komplikovaný že je to až neuvěřitelný. Moc mě to nebavilo. Otázky jsou a) čí je to chyba; b) proč to teda čtu....
Je to trochu blbý, ale nejvíc mě baví linka vztahu Lottie a Boyda.

Toňula
15. března

Svérázná Lottie řeší další spletitý případ, který se jí opět velmi osobně dotýká - čtivý, napínavý a překvapivý od začátku do konce.. Super!

1