Inspektor Fousek na stopě

Inspektor Fousek na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397690/bmid_inspektor-fousek-na-stope-ydk-397690.jpg 5 22 5

Deset krátkých detektivních příběhů inspektora Fouska - psího detektiva a jeho kolegů. Podle stejnojmenného večerníčku. Určeno mladším dětem. V suterénu Ministerstva pro odhalování nevysvětlitelných záhad sídlí detektivní kancelář Fousek a spol.: Inspektor Fousek - čistokrevný fousek, bystrý detektiv a neúnavný pronásledovatel, jeho pravá ruka seržantka Micumiši - půvabná kočka ovládající bojová umění a jejich nenápadný kolega Herkules Maraton - zahradní hlemýžď, který ve svém domečku skrývá sklad detektivních mikropomůcek. Společně jako sehraný tým úspěšně řeší nejrůznější případy.... celý text

sedmula
20.01.2024 5 z 5

Dcera se při čtení pobavila a přitom se jí příběh se zápletkou moc líbil. Ráda tuto knihu doporučuji malým detektivům :)

Semtamťuk
25.04.2023 3 z 5

Jednoduché detektivní příběhy, které začínajícího milovníka detektivek pobaví. Prim ovšem hraje slovní humor. Takže je to mňoukej.

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Vtipné a sympatické vyprávění.

ZuzanaK.
24.03.2022 4 z 5

Kniha pro děti, při které se nenudí ani dospělí, a to především pro tu část, kdy si autorka hraje s češtinou. Příjemné překvapení.

JankaV80
18.12.2020 5 z 5

Nevím, jestli máme doma jiné vydání, ale v našem je pouze 10 minidetektivek s inspektorem Fouskem a jeho kolegy - kočkou Micumiši a hlemýžděm Maratonem. Knížka je to moc pěkná, detektivní příběhy jsou dlouhé tak akorát, příběhy v nich jsou zajímavé a doplněné o velmi pěkné ilustrace. Se synem se nám moc líbili slovní spojení typu "kost od šunky", "obec Vrčení", aj. Mladým čtenářům určitě doporučuji, kniha se líbila i devítiletému synovi.