Infernum: Každé zlo má svou příčinu

Infernum: Každé zlo má svou příčinu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359107/bmid_infernum-Ozh-359107.jpg 3 46 25

Z Vltavy je vytaženo zohavené ženské tělo. Honby po bestiálním vrahovi se ujímá mladá atraktivní vyšetřovatelka Eva se svým kolegou Jakubem. V průběhu vyšetřování vyplouvají na povrch zcela očividné důkazy proti Samovi, naivnímu americkému příteli mrtvé Heleny. Evě ale instinkt napovídá, že něco není v pořádku. Je jediná, kdo se zabývá i nenápadnými detaily a klade si další a další otázky. V pátrání po pachateli ji podporuje i její bývalý přítel Martin, který jí coby státní zástupce pomáhá, jak může, ač se sám ocitá v ohrožení a hrozí mu ztráta místa. Martin ale není jediný muž, který se v Evině blízkém okolí pohybuje. Její divoký osobní život se stále více prolíná i s jejími případy. Během vyšetřování se Eva ocitá stále hlouběji v soukolí moci, chtíče a intrik. V pozadí mezitím spřádají své sítě policejní prezident i ministr vnitra – a oba sledují své vlastní zájmy…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Infernum , 2015

S.monika
12.11.2017 5 z 5

No teda!! Mám chuť už po této větě nic nepsat dál, protože bych asi začala hrozně spoilerovat!
Ale ta hnusná, brutální vražda je teprve začátek, a co se dělo dál, bych nikdy netipovala!
Detaily, náznaky, neúplně pražská idylka a závěr mi vyrazil dech a já otáčela stránka jak divá, neboť jsem nevěřila vlastním očím!

Klarinecka
10.11.2017 2 z 5

Nějak mě to tedy nenadchlo. Styl psaní mi nevyhovoval, občas mi to připadalo jako čítanka pro čtvrtou třídu, dialogy šroubované, zápletka nic moc a nejpropracovanější tam byly akorát ty “sexuální” scény plné detailně popsaných brutalit. To asi mělo být šokující. Pro mě to byla akorát nuda. Nepropracovaná nuda. Prostě “srajler”

Roee
03.11.2017 5 z 5

Tak tohle byla jízda! Parádní thriller, zhltla jsem ho na jeden zátah :-)

divnoláska
03.11.2017 5 z 5

Opravdu drsné! První vražda je jenom začátek. A jde tu vlastně o tu mrtvou, nebo o něco úplně jiného? Příjemně také překvapí, že si švýcarský autor jako kulisu děje vybral Prahu a že ji zná dobře.

DariDerek
03.11.2017 5 z 5

Už jsem přestala doufat, že někdo napíše dobrý thriller z českého prostředí, ale stalo se! :-)

sex Česko, Česká republika thrillery napětí Vltava

Autorovy knížky