Indigový svět

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Indigový svět je hlavně o tom, jak si můžete vytvořit svou vlastní budoucnost, svůj svět, kde se vaše sny a touhy začnou naplňovat a realizovat. K tomu je nutné znát zákony Vesmíru, což autor demonstruje na překvapivých zjištěních z kvantové fyziky, a přeměnit své myšlení na pozitivní, konstruktivní a tvořivé. Z mnoha metod, jež k tomu vedou, uvádí kromě principů a zásad pozitivního myšlení i způsoby komunikace ega s lidskou duší. Na mnoha příbězích, jež posbíral po diskuzních serverech, pak popisuje, co a jak na tomto světě funguje, a nabízí čtenářům šablony, do kterých stačí jen doplnit vlastní představy o jejich budoucím životě a okamžitě ho začít realizovat. V této knize jsou rovněž uvedeny tajemné a účinné techniky programování podvědomí, díky nimž si každý může hluboko do svého podvědomí vložit úspěch, bohatství, lásku, zdraví… Vaše štěstí je pak nevyhnutelné…....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98928/indigovy-svet-98928.jpg 4.149
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Indigový svět

Imis
20. února

Ze začátku jsem cítila trochu nedůvěru ke knize kvůli tomu, že mi přišla hodně titěrná. Bylo to ale jedině tím, že autor šel rovnou k věci a shrnul v ní vše důležité. U některých autorů mi vadí, že půlku knihy obhajují, že jejich metody fungují a jakých úspěchů dosáhli. V této knize jsou spíž konkrétní příklady rozptýlené na ty správné místa, ne v nudném a dlouhém textu na úvodu. I když jsem už co to na toto téma načetla, tak kmihu mohu doporučit.

jaroiva
10.08.2020

V rámci žánru mi připadá rozhodně z těch lepších. NenÍ to na jedno přečtení. Bude potřeba se k určitým částem postupně vracet.


pavla1869
07.12.2019

Kniha je zajimava, ale bohuzel, tato kniha se po precteni rozpadne, asi se text absorvoval do myslenek a kniha se se uplne samoznicila, jako ty cinske papirove skladaci skrine,. Takovou vazbu knihy, jsem jeste nevidela.

MikolášChromík
03.12.2019

Kdo někdy četl knihy Vadima Zelanda - což nejsou rozhodně knihy kterými je možné jen tak se nadchnout, protože jsou docela složité - tak takto kniha je skvělým přehledem, který pojednává nejen o Zelandových technikách ovlivňování reality. Na knize je velmi patrné, že je obohacená vlastními zkušenostmi s ovlivňováním reality, je zde patrná snaha najít lidsky přívětivé cesty k tomu, aby toto ovlivňování bylo co nejpohodlnější. Osobně jsem si našel pro mě příjemné techniky, které jsem si trochu upravil a kterými není vůbec co zkazit. Vlastně, berte to tak, že realitu vůbec ovlivnit nechcete, berte to jako relax :-) .... a až to právě takto brát budete, sami uvidíte, že to není výmysl :-) ...

anansie
29.08.2019

Velmi prakticky a návodně uspořádaná kniha s touto tématikou.

stastnyctenar
27.03.2019

Pro mě jedna z nejlepších knih pro osobní rozvoj. Jsou tam jak návody, tak i příklady a pro mě byla tak dobrá, že jsem si koupil i audioknihu :-)

Ilcina
16.03.2019

Momentálně jedna z mých nejvíc oblíbených knih. Doplnila mi některé informace, které v mnohých knihách nenajdete

SilvieSisinka
16.12.2018

Některé kapitoly byli zajímavé jiné mě moc nebavili.
Indigový svět-transformace kreativních myšlenek do reality podle kvantové fyziky.Jak funguje tento svět,tvoření vlastní budouctnosti,pozitivní myšlení,programování podvědomí,pokročilé techniky programování podvědomí.

1