Indigový svět

Kniha Indigový svět je hlavně o tom, jak si můžete vytvořit svou vlastní budoucnost, svůj svět, kde se vaše sny a touhy začnou naplňovat a realizovat. K tomu je nutné znát zákony Vesmíru, což autor demonstruje na překvapivých zjištěních z kvantové fyziky, a přeměnit své myšlení na pozitivní, konstruktivní a tvořivé. Z mnoha metod, jež k tomu vedou, uvádí kromě principů a zásad pozitivního myšlení i způsoby komunikace ega s lidskou duší. Na mnoha příbězích, jež posbíral po diskuzních serverech, pak popisuje, co a jak na tomto světě funguje, a nabízí čtenářům šablony, do kterých stačí jen doplnit vlastní představy o jejich budoucím životě a okamžitě ho začít realizovat. V této knize jsou rovněž uvedeny tajemné a účinné techniky programování podvědomí, díky nimž si každý může hluboko do svého podvědomí vložit úspěch, bohatství, lásku, zdraví… Vaše štěstí je pak nevyhnutelné…....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98928/indigovy-svet-98928.jpg 4.119
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Anag

Kniha Indigový svět

anansie

Velmi prakticky a návodně uspořádaná kniha s touto tématikou.

stastnyctenar

Pro mě jedna z nejlepších knih pro osobní rozvoj. Jsou tam jak návody, tak i příklady a pro mě byla tak dobrá, že jsem si koupil i audioknihu :-)

Ilcina

Momentálně jedna z mých nejvíc oblíbených knih. Doplnila mi některé informace, které v mnohých knihách nenajdete

SilvieSisinka
16.12.2018

Některé kapitoly byli zajímavé jiné mě moc nebavili.
Indigový svět-transformace kreativních myšlenek do reality podle kvantové fyziky.Jak funguje tento svět,tvoření vlastní budouctnosti,pozitivní myšlení,programování podvědomí,pokročilé techniky programování podvědomí.

DYRKA98
03.07.2017

Knížka doooost dobrá, ale ta vazba!!! Rozpadla se mi přímo v rukách! Jinak obsah byl velmi racionální. Anotace vypadá dobře, ale kniha je jiná!!!
Děkuji za zkušenost a možnost si ji přečíst také mi něco dala.

popeluška
19.04.2016

Zajímavé čtení....které asi každého nemusí oslovit. Ale mě se kniha četla pěkně a mám tak zkušenost s jiným žánrem :-)

ayan6909
16.03.2016

Knížka super, akorát ji musíte brát s nadhledem :). Autor knihy tam uvádí nějaké informace, které se se mnou neztotožňují, neboď uvádí že se vyhýbá magii a já jsem právě myslela že tam te magie bude hodně ale jinak super! :)

VladimirTetur
15.12.2015

Autor píše parádně. Čte se to samo. Sdělená informace nula.

Standardní manipulativní esoterická sračka, která umí vybudovat atmosféru, naladit čtenářovy emoce (chtíč, zvídavost, pocit vyjímečnosti atd.) a pak zasadit myšlenkový virus do čtenářovy hlavy. Áno, lehněte si každý den, zameditujte si na předepsanou modlitbu, představte si sekvenci barviček, zatněte zuby, soustřeďte se na elektrony u vaší prdele a možná vyserete stokorunu. Tohle je osobní rozvoj?

Když to nepůjde, zkuste o tom napsat knihu nejlíp jak umíte a zkuste vydělat reálný cash na lidech, kteří věří, že "úspěch, bohatství, lásku, zdraví" vám přinese studium podobných knih. Kyiosaki by mohl vyprávět.

New Age osobní rozvoj

Simon Loyd (p)