Indigový svět

Kniha Indigový svět je hlavně o tom, jak si můžete vytvořit svou vlastní budoucnost, svůj svět, kde se vaše sny a touhy začnou naplňovat a realizovat. K tomu je nutné znát zákony Vesmíru, což autor demonstruje na překvapivých zjištěních z kvantové fyziky, a přeměnit své myšlení na pozitivní, konstruktivní a tvořivé. Z mnoha metod, jež k tomu vedou, uvádí kromě principů a zásad pozitivního myšlení i způsoby komunikace ega s lidskou duší. Na mnoha příbězích, jež posbíral po diskuzních serverech, pak popisuje, co a jak na tomto světě funguje, a nabízí čtenářům šablony, do kterých stačí jen doplnit vlastní představy o jejich budoucím životě a okamžitě ho začít realizovat. V této knize jsou rovněž uvedeny tajemné a účinné techniky programování podvědomí, díky nimž si každý může hluboko do svého podvědomí vložit úspěch, bohatství, lásku, zdraví… Vaše štěstí je pak nevyhnutelné…....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98928/indigovy-svet-98928.jpg 4.137
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Anag

Kniha Indigový svět

jaroiva

V rámci žánru mi připadá rozhodně z těch lepších. NenÍ to na jedno přečtení. Bude potřeba se k určitým částem postupně vracet.

pavla1869
07.12.2019

Kniha je zajimava, ale bohuzel, tato kniha se po precteni rozpadne, asi se text absorvoval do myslenek a kniha se se uplne samoznicila, jako ty cinske papirove skladaci skrine,. Takovou vazbu knihy, jsem jeste nevidela.

MikolášChromík
03.12.2019

Kdo někdy četl knihy Vadima Zelanda - což nejsou rozhodně knihy kterými je možné jen tak se nadchnout, protože jsou docela složité - tak takto kniha je skvělým přehledem, který pojednává nejen o Zelandových technikách ovlivňování reality. Na knize je velmi patrné, že je obohacená vlastními zkušenostmi s ovlivňováním reality, je zde patrná snaha najít lidsky přívětivé cesty k tomu, aby toto ovlivňování bylo co nejpohodlnější. Osobně jsem si našel pro mě příjemné techniky, které jsem si trochu upravil a kterými není vůbec co zkazit. Vlastně, berte to tak, že realitu vůbec ovlivnit nechcete, berte to jako relax :-) .... a až to právě takto brát budete, sami uvidíte, že to není výmysl :-) ...

anansie
29.08.2019

Velmi prakticky a návodně uspořádaná kniha s touto tématikou.

stastnyctenar
27.03.2019

Pro mě jedna z nejlepších knih pro osobní rozvoj. Jsou tam jak návody, tak i příklady a pro mě byla tak dobrá, že jsem si koupil i audioknihu :-)

Ilcina
16.03.2019

Momentálně jedna z mých nejvíc oblíbených knih. Doplnila mi některé informace, které v mnohých knihách nenajdete

SilvieSisinka
16.12.2018

Některé kapitoly byli zajímavé jiné mě moc nebavili.
Indigový svět-transformace kreativních myšlenek do reality podle kvantové fyziky.Jak funguje tento svět,tvoření vlastní budouctnosti,pozitivní myšlení,programování podvědomí,pokročilé techniky programování podvědomí.

DYRKA98
03.07.2017

Knížka doooost dobrá, ale ta vazba!!! Rozpadla se mi přímo v rukách! Jinak obsah byl velmi racionální. Anotace vypadá dobře, ale kniha je jiná!!!
Děkuji za zkušenost a možnost si ji přečíst také mi něco dala.

Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení
Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení