Zlaté jablko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cesta za tajemstvím iluminátů pokračuje. Ve vzduchu, na souši i pod vodou i proti toku historie. Druhý díl iluminátské trilogie kromě rozplétání tajuplných uzlů a šmodrchanců, které lidstvu chystají úkladní ilumináti (a nejen oni!), přináší první ucelený záznam (filmový!) historie Atlantidy od jejích začátků až do jejího konce, výklad Einsteinovy teorie sférického prostoru i rozboru zásadního filosofického spisu „Nepískej si při močení: Jak osvobodit sama sebe“, nastíní dosud utajené souvislosti mezi knihou Necronomicon a podílem FBI na vraždě Johna Kennedyho, upozorní na gorilí schopnosti hovořit lidskou řečí a na delfíní spojenectví. To vše pod ochranným deštníkem magického čísla pět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77354/zlate-jablko-77354.jpg 4.416
Série:

Illuminatus 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Maťa
Originální název:

The Golden Apple, 1975


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Zlaté jablko

Finn69
26.05.2019

Proti prvnímu dílu trochu méně chaosu (nebo si zvykám?) a sexuální atletiky, pořád je to ale solidní trip, kouř z ganji je snad ještě hustší než v jedničce. Na protější zeď rozhodně nedohlédnete :)
Pochutnají si ti, kteří mají rádi Lovecrafta - počtete si v Necronomiconu, dozvíte se, kde schovává americká vláda Yog Sototha a čím ho krmí, potkáte Tsathogguu a dozvíte se i ledacos jiného. A samozřejmě pokračuje hloubkový kurs diskordiánského náboženství.
Ať žije Eris. Ať žije Discordia. Fnord?