Hvězdy, které jsme milovali - Životní zvraty a dramatické osudy slavných herců a zpěváků https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359759/mid_hvezdy-ktere-jsme-milovali-zivotni--HtH-359759.jpg 4 2 2

Pro někoho jsou vzorem, jinému pomáhají v boji s nesnadným životním údělem — hudební a filmové hvězdy provázejí na každém kroku většinu z nás. Ze slavných herců a muzikantů se stávají legendy, na něž s láskou vzpomínáme a s nostalgií sledujeme jejich filmy či posloucháme jejich nahrávky. Tato unikátní publikace mapuje desítky osudů hvězd, které jsme milovali a vlastně je stále milujeme. Jde o herce známé z legendárních filmů nebo ze seriálů, u nichž trávily společné večery celé rodiny, případně o hudebníky, kteří vyprodávali sály napříč republikou. Jsou to příběhy.... celý text

Luigi1
05.10.2020 4 z 5

Od této knihy jsem očekával mnohem více než bylo napsáno.Připadá mi to jako by se sepsaly výstřižky z novin.Škoda.

Atanone
05.10.2018 4 z 5

Spíš bych to nazvala časopisovou publikací. Základní informace. Přečetla jsem si ráda,ale není to nic,z čeho by se stala perla mojí knihovny. Přesto to bylo zajímavé,protože o některých osobnostech jsem toho zase až tolik nevěděla..a ano,až na pár výjimek jsem je opravdu milovala ♥