Hvězda na mém nebi

Hvězda na mém nebi https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68587/hvezda-na-mem-nebi-68587.jpg 3 2 2

Jordan a Benjamin mají zvláštní manželství. Například právě teď Jordan netuší, kde se vůbec její manžel nachází. Zatímco ona se pachtí v práci, při moderování tv pořadu, on si užívá života v Paříži. Jejich vztah se změní teprve ve chvíli, kdy je Jordan ohrožována cizím mužem.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Star in my ski , 2001

Zlatinka.Emilly
26.10.2022

ledmed: děkuji za recenzi, knihu tedy číst nebudu.

ledmed
12.12.2013 1 z 5

Kniha Hvězda na mém nebi se ke mně dostala zcela náhodou. Vyřazovaly se knihy z mětské knihovny, tak jsem si ji zakoupila za opravdu symbolickou částku, ale říkala jsem si, že popřípadě si přečtu aspoň nějaký ten román z červené knihovny nebo něco podobného. Bohužel mě kniha hrozně zklamala. Nemá nic společného s červenou knihovnou, ani s detektivkou, postrádá humor, napětí, příběh je de facto o ničem. SPOILer: Jordan není ohrožována cizím mužem, dotyčný cizí muž se o cosi pokusí na samém konci knihy, ale uteče. Celé je to o nedůvěře, o vyprchání jiskry ve vztahu. Celou dobu je evidentní, že Ben Jordan vyloženě pohrdá. Jinak by se choval evidentně jinak. Celé dílo bylo nedotáhnuté, byly tam úlomky jako, že se někde stal zločin, ale tímto směrem se kniha neodebírala. Jiné postavy nedostaly absolutně šanci. Možná trochu Fred, který se také projevil jako přelétavý ptáček. Za mě opravdu kniha na vyřazení, hlavně tedy kvůli obsahu.

Autorovy knížky

2001  60%Hvězda na mém nebi

Kniha Hvězda na mém nebi je v