Hubený nás nedostanou

kniha od:


Koupit

Všechny fejetony této debutové knížky nadějného brněnského autora Richarda Skolka líčí příběhy ze života od jeho útlého mládí až po současnost. Fejetony vycházely jednotlivě v Brněnském a Blanenském deníku a rovněž v týdeníku Týden u nás. Vydavatelství Akcent se rozhodlo oslovit těmito texty širší okruh čtenářů a upravilo je do knižní podoby. Elektronickou verzi knihy si můžete zdarma a legálně stáhnout ze stránek Městské knihovny v Praze: http://bit.ly/2u1AfDA....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82978/hubeny-nas-nedostanou-82978.jpg 3.99
Žánr
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno, Akcent
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hubený nás nedostanou

Přidat komentář
Iki1
15.06.2017

Napsat dobrý fejeton je značně obtížná disciplína. Důležitý je autorův nadhled i pohled na problém z jiné strany. Zvlášť důležitý je odlehčený závěr, který problému dodá novou dimenzi. Richard Skolek se s problematikou okolního světa potýká většinou se ctí, i když fejetony zařazené v knize jsou co se kvality týče nevyrovnané. Ale jak se říká, konec knihy dobrý, všechno dobré. Na konci knihy totiž najdeme eseje pod souhrnnými názvy Můj první trek a Jaselské humoresky. A ty mě hodně pobavily. Napravují reputaci méně zdařilých fejetonů.

CvB
23.03.2013

Od počátku jsem měl pocit, že se nejedená o knihu nadějného spisovatele, ale o spisky notorického stěžovatele. Přesto jsem zůstal, dočetl a zjistil, že se příběhy postupně zlepšují. Závěrečná série Jaselské humoresky pak vysloveně potěšila.

Autor a jeho další knihy

Richard Skolek
česká, 1987

všech 9 knih autora

Kniha Hubený nás nedostanou je v

Přečtených11x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených1x
Knihotéce5x
Chystám se číst3x