HTML, XHTML a CSS - Bible pro tvorbu WWW stránek

Dešifrujte kód, používejte správné nástroje a zdolejte Internetový svět WWW. Tento obsáhlý průvodce vám odhalí tajemství hypertextového značkovacího jazyka (HTML) a kaskádových stylů (CSS), díky čemuž budete moci vytvářet důmyslné a interaktivní webové stránky, propracované aplikace a téměř libovolný webový interaktivní materiál....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112626/html-xhtml-a-css-bib-112626.jpg 3.73
Literatura naučná, PC literatura
Vydáno:, Grada

Kniha HTML, XHTML a CSS - Bible pro tvorbu WWW stránek

webdesigner
08.07.2018

Dobrá kniha pro kvalitní web je také Web ostý jako břitva https://www.houseofrezac.com/ tuto knihu jsem použil i při tvotbě webu našeho grafického studia https://designcrew.cz/

Inika
02.09.2015

Lidé, kteří umí tvořit webové stránky a ještě k tomu jsou ochotní tomu věnovat svojí energii a čas, mají moje uznání. Musím si přiznat, že na programování všeho druhu, tedy včetně webu, jsem naprostý pako. Je pravda, že s pomocí téhle knížky jsem se párkrát pokoušel proniknout do tvorby stránek a kupodivu jsem i některé věci zvládnul, ale naprosto na to nemám trpělivost. Kdyby mi nebylo líto času, co tomu je třeba věnovat, asi bych to byl i schopen zvládnout celé.
Každopádně ale, jestliže i programovací téměř analfabet, se podle toho dokáže učit, znamená to, že ta kniha/učebnice, nemůže být špatná.
Jenom snad jedna výtka, i přes velkou snahu o rozčlenění a uspořádání se v té knize nedají úplně snadno vyhledat konkrétní věci, které člověk zrovna potřebuje najít. Jen proto snižuju hodnocení, jinak super.

HTML XHTML CSS (programovací jazyk) weby tvorba webu, webdesign

Autor knihy