HTML, XHTML a CSS - Bible pro tvorbu WWW stránek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dešifrujte kód, používejte správné nástroje a zdolejte Internetový svět WWW. Tento obsáhlý průvodce vám odhalí tajemství hypertextového značkovacího jazyka (HTML) a kaskádových stylů (CSS), díky čemuž budete moci vytvářet důmyslné a interaktivní webové stránky, propracované aplikace a téměř libovolný webový interaktivní materiál....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112626/html-xhtml-a-css-bib-112626.jpg 3.73
Žánr:
Literatura naučná, PC literatura
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha HTML, XHTML a CSS - Bible pro tvorbu WWW stránek

Přidat komentář
webdesigner
08.07.2018

Dobrá kniha pro kvalitní web je také Web ostý jako břitva https://www.houseofrezac.com/ tuto knihu jsem použil i při tvotbě webu našeho grafického studia https://designcrew.cz/

Inika
02.09.2015

Lidé, kteří umí tvořit webové stránky a ještě k tomu jsou ochotní tomu věnovat svojí energii a čas, mají moje uznání. Musím si přiznat, že na programování všeho druhu, tedy včetně webu, jsem naprostý pako. Je pravda, že s pomocí téhle knížky jsem se párkrát pokoušel proniknout do tvorby stránek a kupodivu jsem i některé věci zvládnul, ale naprosto na to nemám trpělivost. Kdyby mi nebylo líto času, co tomu je třeba věnovat, asi bych to byl i schopen zvládnout celé.
Každopádně ale, jestliže i programovací téměř analfabet, se podle toho dokáže učit, znamená to, že ta kniha/učebnice, nemůže být špatná.
Jenom snad jedna výtka, i přes velkou snahu o rozčlenění a uspořádání se v té knize nedají úplně snadno vyhledat konkrétní věci, které člověk zrovna potřebuje najít. Jen proto snižuju hodnocení, jinak super.


Štítky

HTML XHTML CSS (programovací jazyk) weby tvorba webu, webdesign

Autor knihy

Steven Schafer

Kniha HTML, XHTML a CSS - Bible pro tvorbu WWW stránek je:

v Přečtených3x
v Knihotéce4x
v Chci si koupit1x