Hriešny zoznam

Hriešny zoznam https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248512/hriesny-zoznam-248512.jpg 4 160 48

Phoebe Hendersonová je sympatická tridsiatnička. Asi pred rokom ju opustil priateľ, teda presnejšie – pristihla ho s inou ženou. A teraz je Nový rok a s ním prichádza predsavzatie. Phoebe si napíše zoznam. Hriešny zoznam desiatich vecí, ktoré by chcela v sexuálnej oblasti stihnúť. A práve toto rozhodnutie jej otvorí dvere nielen k poznaniu samej seba, ale aj k pochopeniu sveta mužov, pomôže jej zbaviť sa strachu a začať nový život.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

The list , 2013

prcekp6
02.01.2015 4 z 5

Kniha se mi docela libila ale začátek byl trochu slabší

lakyh
03.12.2014 5 z 5

Velice čtivá knížka, psána přirozeným jazykem bez obalu, tak jak někteří mluví běžně a jiní si to tak alespoň myslí. Může to být opravdu reálný příběh, což oceňuji, i když pochybuji že by příliš lidí mělo odvahu udělat to samé a hlavně že by to udělat chtělo. Asi by byl problém najít takového partnera. Díky přímočarému způsobu psaní a otevřenosti mě kniha obohatila o zajímavé poznatky a připomněla mi, že je stále co zlepšovat a že jsou možnosti na obohacení vztahu či vlastních zkušeností, protože tento svět nabízí opravdu mnoho možností. Příběh byl také fajn.

Samira
28.10.2014 5 z 5

Perfektní a taky opravdu slibovaně nemravný a stejnou měrou zábavný. Na začátku jsem si musela zvyknout na hrubší a taky hovorový styl, ale to se mi podařilo po pár stranách a pak se jen bavila. Přečteno za jeden den. Sice mě oba ke konci dost štvali a přála bych si pár stran navíc, ale jinak jde o osvěžující velmi zábavné čtení. Asi nic pro zapřísáhlé romantiky, i když ta tam nechybí, je to spíš umírněnější verze Samanthy se Sexu ve městě v kombinaci s Briget Jones a Kamarád taky rád!
Doporučuji!

kikies
17.10.2014 4 z 5

Ano, je to v podstatě dost podobné Bridget Jonesové a je to hodně vtipné. V tomto žánru určitě dost dobré. Hodně dobré! Doporučuji :-)

bookcase
29.09.2014 5 z 5

Tak jsem se zasmála od srdce, tahle knížka je přesně to pravé ořechové pro chvíle oddechu. Bála jsem se toho hovorového stylu, sem se skvěle hodil.

Kopretina_aku
14.09.2014 3 z 5

Připomínalo mi to Deník B. Jonesové, ale chybí romantika. I když základ jako přes kopírák - pětatřicátnice pracující v redakci, pokukující po každém chlapovi, obklopena třemi nej přáteli, žijící sama se zásobou lahví vína a pro ruce vždy krabičku cigaret. Začne si vést deník (sexznam) po té, co se nemůže smířit s rozchodem s mužem, kterého pořád miluje i nenávidí. A svůj seznam postupně realizuje. Oceňuji, že je to vtipné, čte se to dobře, i když je to převážně jen o sexu, sexu a zase sexu. Celkové hodnocení - neurazí, nenadchne.

ivousekk
11.09.2014 3 z 5

dobrý, taková romatická komedie plná sexu, sprosťáren a sprostých slov. Zábava, která se dobře četla, když pominu jedno - překlad. Je narvaný jakýmsi pražským nářečím, kde v každým druhým slově je naprosto zbytečně narváno "j". Jako pozdějc, cejtim, se dívaj a mraky dalších. WTF??? Za tohle 1,5 hvězdičky dolů, to je fakt hrůza. Nepotřebuji spisovnou češtinu, kdo z bězných lidí tak mluví, ale normální hovorovu. Překlad se v tomto NEPOVEDL.

Martink@
08.09.2014

Přečetla jsem si tuhle knihu ze zvědavosti... a po pravdě jsem od ní nic závratného nečekala...Jen jsem potřebovala něčím proložit detektivky a thrillery.... Tudíž jsem nebyla zklamaná. Je to vyloženě oddechové čtivo. Nevím, zda to bylo sexy, o sexu ano :-), ale skandální určitě ne :-) i když každý má asi jiné poměry a nároky ... Bylo to zábavné..celkem... Plus této knihy je, že byla napsána s větší slovní zásobu a humorem než všechny Odstíny dohromady :-D

sex třicítka (věk)

2018  80%Nejkrásnější čas v roce