Hříchy pro čtenáře detektivek

Hříchy pro čtenáře detektivek https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96151/hrichy-pro-ctenare-detektivek-96151.jpg 3 13 2

Sedm nových detektivních příběhů s hádankou, sepsaných ve stejném duchu, jak je znáte z úspěšného televizního cyklu. Průvodkyní vám bude reportérka Denisa Králová, která se věnuje kriminálním kauzám a tak trochu si hraje na detektiva s kamerou a mikrofonem. Zkuste společně s ní pátrat po pachatelích zamotaných zločinů…

Bubo19
06.04.2023 4 z 5

Knihu jsem si vybrala do výzvy, ale když jsem viděla hodnocení, trošku jsem se bála, jak se bude číst. Nakonec to nebylo tak špatné. Způsob vyšetřování byl asi hodně vzdálen realitě, ale příjemná délka příběhů i to, že se dá odhalit vrah, mě bavilo.

Evik30
10.02.2014 3 z 5

Tato kniha by se dala zařadit téměř jako detektivka pro děti. Pachatele jsem odhalila téměř ve všech příbězích. Kniha se dobře čte. Hlavně před spaním. Příjemně se u ní usíná. Kdysi jsem podobné příběhy poslouchala i v rádiu na pokračování každou neděli. Je to spíše taková oddechovka mezi těma detektivkama u kterých se musí přemýšlet. Denisa Králová je moje favoritka. V některých věcech se s ní víceméně ztotožňuju.

Autorovy knížky

Dušan Klein (p)
česká, 1939 - 2022
2011  65%Hříchy pro čtenáře detektivek

Kniha Hříchy pro čtenáře detektivek je v