Duchové z hlubin

Tři děti, jeden drak a spousta dobrodružství! V bondingorských Zakázaných kopcích zmizí během zkoušky odvahy mladý trpaslík Bortha. Povídá se, že se v této opuštěné čtvrti údajně potulují duchové. Bojí se jich dokonce i dospělí! Nerozluční kamarádi Sando, Tomrin, Hanissa a jejich dračí kamarád Fleck však mají odvahy dost, a tak se vydají po Borthovi pátrat na vlastní pěst. V temných podzemních štolách pod městem přijdou na stopu děsivému tajemství a také na to, proč se mladý trpaslík nevrátil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/246140/duchove-z-hlubin-246140.jpg 48

Hrdinové z Dračí ulice (2.)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Geister aus der Tiefe (2012)

Kniha Duchové z hlubin

Nelíísek

Pokračování skvělé dětské fantasy.

Další skvělé dobrodružství 3 kamarádů. Děj počítá s tím že jste nečetli první díl proto vám sice ve stručnosti ale i tak vypoví co se např. stalo a nebo popis nějakých míst které jako čtenář 1.dílu znáte, což trošičku odrazuje od knihy, chápu že pro mladší čtenáře to takhle může být lehčí .. ale pokaždé když se dostanete někam jinam je to jak přes kopírák z první knihy.

pozn. ve stručnosti to sice napsané je ale je tam těchto menších vysvětlivek tolik ..

Mon12
04.08.2015

Děj je napínavý, čtivý, ale mě zrovna neoslovil, mám z fantasy jiné favority, u kterých knížku hltám a neodkládám.

Autoři knihy

Bernd Perplies