Frajerova vzpoura

Frajerova vzpoura https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318956/frajerova-vzpoura-L8E-318956.jpg 2 4 1

Hrdinové na cestách série

Umění šermu vyžaduje stejně jako umění lásky tři důležité dovednosti: Za prvé - předvídat každý partnerův pohyb a vmanévrovat ho do pozice, která vám vyhovuje, za druhé - mít dokonale vzájemně sladěná těla a za třetí - absolutní nasazení bez ohledu na to, kolik dřiny vás to stojí. Vikomt Amersham přijíždí do Paříže, aby si vyzkoušel své umění v šermu, ale kurážná Alyssandra Leodegranceová není právě soupeř, jakého si představoval. Jejich vášnivá přitažlivost se nutně střetává a je těžké odhadnout, kdo z nich zvítězí a co za své vítězství bude požadovat!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Rake Most Likely to Rebel , 2015

modranka
08.03.2018 1 z 5

Táto romanca - zdôrazňujem romanca - sa mi veľmi ťažko komentuje. V prvom rade ma autorka unudila príručkou šermu (no, kto má rád tento druh športu, poučí sa - snáď!) V druhom rade ma priam šokovala vulgarita pri sexuálnych scénach, ktoré podľa mňa do romance určite nepatria. Veď posúďte sami.
Citát z knihy: *Měl pevně zavřené oči, všechny smysly zmámené, když se mu napjala varlata a celé tělo začala zachvacovat křeč. Cítil, jak ho její ústa opouštějí a při tom nastavuje ruce, aby do nich mohla výron zachytit. Jednou, dvakrát... pětkrát jí vystříkl do dlaní.*

No, ale sú čítatelia, ktorým sa tento druh literatúry páči, tak, prosím, čítajte! Nikomu nechcem vstupovať do svedomia a ani moralizovať.