Hračka

Hračka https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322589/bmid_hracka-Gt5-322589.jpg 2 394 132

Hračka je o sexu, pouze o sexu a zase jen o sexu... ...a pak ještě o lásce a posedlosti a manipulaci. třetí, upravené vydání erotického bestselleru Hračka autorky Sylvy Lauerové (Otrok, Michael2007, ed. Královny slz a ostružin), jedné z nejkontroverznějších osobností české literární scény. Jako románová prvotina spisovatelky, žijící trvale na Seychelských ostrovech, vzbudila Hračka na sklonku r. 2007 nevídaný zájem čtenářů. Od té doby se již dočkala dvou dotisků a stále se těší čtenářské pozornosti. Děj románu se odehrává na Seychelských ostrovech, v exotickém ráji, kam noha běžného smrtelníka téměř nevkročí. Luxusní prostředí privátního letoviska, vyhledávaného světovými celebritami, je popsáno pohledem mladé české ženy. Ta se zde setkává se svým osudovým mužem a prožívá vášnivý a intenzivní vztah, hraničící s posedlostí. Literární styl Sylvy Lauerové je výrazný svým moderním přístupem k jazyku, je velmi sugestivní, má strhující tempo a zachovává si prvky autenticity. Syrovost sexuálních scén a přímočará otevřenost, se kterou autorka nahlíží do myšlenkových pochodů ženy-predátora, činí z této knihy zcela výjimečnou sondu do intimního vyjádření ženské emancipace, sahající za hranice normality. Bezmezný, až povrchní obdiv k mužskému tělu, sex, okultní rituály - to jsou slova, která tuto knihu definují. A přestože je o lásce, rozkrývá nebezpečnou a zraňující hru lidského ega, spojenou s tělesnou touhou a manipulací.... celý text

belenka
belenka
23.08.2023

Uplna blbost, nechutne, odporne.Uz u druhe knihy divny konec. Dalsi knihu od ni cist nebudu.

LimedkaMikki
LimedkaMikki
19.05.2023 odpad!

Uch, jakoby.... Uch! Prej se dá na všem najít něco dobrého. Tak na téhle knížce bylo dobré, že jsem v ní poznala něco, co jsem doposud nikde neviděla. Styl jakým byla psaná mě poněkud zaskočil - náhodná slova ve verzálce, náhodné zvýrazněné věty a slova a do toho ještě plácnutý smajlík. To bylo rozhodně.... neobvyklé.
Jinak ta knížka nestojí za přečtení. Tomášovi bych i jeho chování věřila, ale Markéta se chovala jako totální..., vlastně ani nemůžu říct kráva, protože tím bych všechny krávy urazila. Takže jako nějaká vyžilá zmalovaná čtyřicítka s komplexem a představou toho, že ji všichni hrozně chtěj a touží po ní? Osobně jsem Hračku četla jen kvůli hecu, ale tak zhruba ve čtvrtině jsem začala vážně uvažovat, zda mi to za to opravdu stojí. Když jsem se dostala do 3/4 knihy, tak už jsem nejspíš rezignovala a zvykla si, že už jsem u toho nedělala divné výrazy (od neuvěření, po znechucení) a jen jsem to chtěla dočíst.
Ale když už jsem si myslela, že to nemůže být horší, tak přišel závěr. To jsem na to skutečně čuměla jak puk. Bylo to divný a nechutný. "Usmívající se smajík"

Domieeele
Domieeele
18.05.2023 odpad!

Usnula jsem. Škoda papíru.

30.03.2023 odpad!

První knížku, kterou jsem četla byl Otrok. Velice mě zaujala. Naivně jsem předpokládala , že knížka Hračka bude stejně zajímavá. Bohužel mě zklamala. Stále jsem čekala, že se děj zlepší, až jsem rezignovala a knížku nedočetla.

kacenka6144
kacenka6144
24.08.2022 1 z 5

Prostě jsem to nedala...

Nermal
Nermal
09.07.2022 odpad!

Otravné porno. Neztrácejte čas.

Ivanka.dc
Ivanka.dc
11.06.2022 3 z 5

Nejakym omylem jsem knihu cetla dvakrat a uz stacilo. Je to takova letni oddychovka,nenarocne,ale poutave cteni:-)

Marsí5
Marsí5
15.04.2022

Knížku jsem si chtěla přečíst "na odlehčení", ale po několika stranách jsem ji odložila a rozhodně neplánuji se k ní někdy vrátit.
Detailní popisy prostředí mě nudily, myšlenkové pochody hlavní hrdinky mě vytáčely (chovala se jako naivní husa) a všechny ty její plány a přípravy byly skoro nereálné...
Rozhodně žádné velké umění.

Angelika92
Angelika92
03.03.2022 2 z 5

Neříkám, že se to nedalo číst. Tato kniha má určitě své čtenáře. Ale prostě byla zvláštní.

Ála1968
Ála1968
25.08.2021 2 z 5

Byla to prostě taková zvláštní erotická kniha.

BarboraZ
BarboraZ
18.07.2021 odpad!

Jako správný knihomol jsem si knihy všimla na návštěvě - měli ji na záchodě. Po pár stránkách u mě hostitelka dost klesla. Na WC se ten blitek opravdu hodí tak akorát na utření ...

11.03.2021 odpad!

Nejdřív jsem četla knížku Otrok, která mě zaujala. Potom jsem začala číst Hračku. Byla jsem z ní otrávená a ani jsem jí nedočetla. S Otrokem se nedá srovnat.

cerna7151
cerna7151
11.02.2021 2 z 5

Styl psaní mi úplně nesedl, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla, i když je to drsné.

Lorri
Lorri
14.01.2021 1 z 5

Nuda, tohle téma asi nebude nic pro mě. Kdybych ji nedočetla, tak se vlastně nic nestane. Ehm, počkat! O čem, že to vlastně bylo?

Littlemonday
Littlemonday
13.01.2021 odpad!

P-R-I-S-E-R-N-O-S-T!!!! Nebyt toho, ze mi kniha zapada do vyzvy (do 15. mista v nekterem ze zebricku DK - samozrejme v zebricku nejhorsich knih), tak jsem ji odhodila uz po padesati stranach. Ale hecla jsem se, nakonec jsem ten vyblitek docetla. Eroticke sceny z 99% opravdu k smichu, zbyle jedno procento bylo zdeseni nebo udiv. Spisovatelka ma poradnej bordel v hlave nejspis... Jsem rada, ze to mam za sebou. :D

Afilada
Afilada
04.09.2020 odpad!

Ani poutavé, ani erotické, nuda je slabé slovo, autorka neumí psát !

NikolaSkop
NikolaSkop
18.07.2020 odpad!

Jedno velké NE!! :D Tohle jsem ještě nezažila a přiznávám že jsem tuto kniha a i nedočetla...

TajemnýSmrad
TajemnýSmrad
12.05.2020 2 z 5

Knížka je hrozná... Ale mé ženě i sestře se to líbilo... Tak za každou z nich jedna hvězda.

Oplice
Oplice
07.05.2020

Tato kniha by se neměla jmenovat Hračka, ale Sračka.
Tím končím svůj komentář????

Katyna
Katyna
03.02.2020

Tohle fakt nečtěte, pokud nejste přesvědčeni, že se mužskému zadku říká prcinka. Totální odpad.