Hra na schovávanou

Hra na schovávanou https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47405/hra-na-schovavanou-47405.jpg 4 18 7

Některým lidem jakoby šlo v životě všechno samo. Například Katce, hýčkané tatínkově holčičce, skvělé studentce, posléze letušce vychází všechno, čeho se jenom dotkne. I jejího přítele, pohledného, zajímavého pilota jí mohou všechny kolegyně jenom závidět. O to horší je zjištění, že čeká dítě. Nechtěné těhotenství staví mladou ženu před těžké rozhodnutí. Pokud si dítě nechá, přijde o svoji životní lásku, protože Otakar rozhodně není rodinný typ, jak sám často opakuje a ztratí i prestižní zaměstnání. Má tedy jít na potrat a zbavit se nečekané starosti a komplikace.... celý text

Emik87
23.02.2024 4 z 5

Jednoduchá knížka pro mladé holky. Hlavní hrdinka byla na facku, ale poučila se. Aspoň tak.

JancaMia
20.03.2023 3 z 5

Románek z atraktivního prostředí, bohužel hlavní hrdinkou je afektovaná nána která má vše nač si ukáže aniž by se nějak přičinila. Osud zasáhne a rázem se vše změní a začne procitat ... jsem toho názoru že Zuzana Francková umí líp a důrazněji. Slabší průměr.

adlak
19.11.2018 4 z 5

Příběh, který můj svůj úvod, stať a závěr. V knize jsou řešeny nástrahy lidského života, díky kterým se hlavní hrdinka musí potýkat s důsledky svých činů...

Ann98
09.01.2018 5 z 5

Slabý průměr. Dá se to přečíst, ale žádná hitparáda to není. Katka by podle mého zasloužila pár facek. Kniha je krásnou ukázkou toho, že zhýčkané tatínkově holčičce, skvělé studentce a posléze letušce, vychází vše, čeho se dotkne pouze do jednoho jediného okamžiku. Poté ji štěstí opustí, dokonce přijde o všechno co měla nebo mohla mít.

helenkan
27.09.2017 2 z 5

Milá Katka byla pěknej fracek a dovedla mě pěkně štvát. :)))) Aspoň že si to nakonec uvědomila. Asi jsem na tohle už stará. :))))))

sabca
22.08.2012 3 z 5

taky jsem tuto knížku měla jako jednohubku. Výběr mezi dítětem a přítelem dopadl, že nakonec neměla ani jedno. Ale myslím, že to nebylo na škodu.

bai.Cerna
13.08.2011 2 z 5

Útlá knížečka, není zas tak špatně napsaná, ale není to bohužel "můj šálek kávy". Shrnula bych - velmi nenáročná četba pro mladé čtenářky, které od knihy nic neočekávají, jen si chtějí přečíst něco v letním odpoledni na koupališti:)

Zuzana Francková
česká, 1951