Hospic do kapsy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je odbornou příručkou pro profesionály pečující o umírající pacienty v domácím prostředí. Člení se do 28 kapitol, z nichž první dvě uvádí do problematiky paliativní péče a mobilního hospice. Co to je paliativní péče? Co to je mobilní hospic? Nejrozsáhlejší část knihy se věnuje lékařské a ošetřovatelské péči o pacienta. Kniha má pracovní styl příručky, do níž si lékaři a sestry v terénu píší své vlastní poznámky a zkušenosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292038/hospic-do-kapsy-ZJd-292038.jpg 53
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Zdravotnictví
Vydáno, Cesta domů
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hospic do kapsy

Přidat komentář
haki34
03. března

Opravdu hospic do kapsy (včetně malého praktického formátu, zato výrazně nabitého informacemi). Vše co potřebujete vědět a rychle najít, od výživy, bolesti, duchovních potřeb, hlavně také praktické tipy od týmů z terénu.
Medikace přehledně, včetně dávkování, nežáducích účinků, možnsti náhrad a alternativ. Nechybí prostor na vlastní poznámky k jednotlivým kapitolkám. Škoda že jsem ji neměla už před paliativním kurzem, prostor na poznámky bych určitě vyplnila a měla bych vše hezky pokopě.
Doporučuji nejen paliatrům !!

Ashriel
17.11.2019

Skvělý pomocník nabitý důležitými informacemi. Díky praktickému formátu ho můžete mít v terénu u sebe a rychle najít, co si potřebujete ujasnit, případně zakomponovat vlastní poznámky.


Štítky

hospic

Autor knihy

Kniha Hospic do kapsy je v

Přečtených3x
Chystám se číst2x