Hospic do kapsy

Kniha je odbornou příručkou pro profesionály pečující o umírající pacienty v domácím prostředí. Člení se do 28 kapitol, z nichž první dvě uvádí do problematiky paliativní péče a mobilního hospice. Co to je paliativní péče? Co to je mobilní hospic? Nejrozsáhlejší část knihy se věnuje lékařské a ošetřovatelské péči o pacienta. Kniha má pracovní styl příručky, do níž si lékaři a sestry v terénu píší své vlastní poznámky a zkušenosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292038/hospic-do-kapsy-ZJd-292038.jpg 53
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Zdravotnictví
Vydáno, Cesta domů

Kniha Hospic do kapsy

haki34

Opravdu hospic do kapsy (včetně malého praktického formátu, zato výrazně nabitého informacemi). Vše co potřebujete vědět a rychle najít, od výživy, bolesti, duchovních potřeb, hlavně také praktické tipy od týmů z terénu.
Medikace přehledně, včetně dávkování, nežáducích účinků, možnsti náhrad a alternativ. Nechybí prostor na vlastní poznámky k jednotlivým kapitolkám. Škoda že jsem ji neměla už před paliativním kurzem, prostor na poznámky bych určitě vyplnila a měla bych vše hezky pokopě.
Doporučuji nejen paliatrům !!

Ashriel
17.11.2019

Skvělý pomocník nabitý důležitými informacemi. Díky praktickému formátu ho můžete mít v terénu u sebe a rychle najít, co si potřebujete ujasnit, případně zakomponovat vlastní poznámky.

hospic

Autor knihy

Kniha Hospic do kapsy je v