Hortenzie v zahradě

Hortenzie v zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413002/bmid_hortenzie-v-zahrade-104-413002.jpg 5 4 2

Hortenzie v posledních letech získávají na mimořádné oblibě. Ze selských zahrad pronikly i do moderních městských zahrad a nelze si je odmyslet ani od romantických venkovských domů a usedlostí. Tyto nádherné a nenáročné keře okouzlují nejen bohatou záplavou květů, ale i dlouhým obdobím květu a čarovným podzimním zbarvením.

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , Kazda

Hortensien Gärten , 2018

sporran
09.05.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka. Tuto knihu prostě miluji, tak jako hortenzie. Zprvu jsem byla trochu skeptická k obsahu, ale vlastně se mi líbí. Ty fotografie jsou úžasné a hlavně hortenzie jsou úžasné keře a díky této knížce mám o nich lepší přehled.

Mabie
02.01.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, určitě se k ní budu vracet v průběhu roku. Trochu jsem čekala nějaké netradiční, zajímavé nápady nebo návody na pěstování, ale jedná se spíše o jakýsi druh obrazové encyklopedie s hrubým rozčleněním, jakousi příruční obrazovou galerii. Každopádně hortenzie u mne na zahradě budou z informací v této knize profitovat.

květiny zahrady, zahrádky hobby zahrádkářství, zahradničení

Autorovy knížky

2019  90%Hortenzie v zahradě

Kniha Hortenzie v zahradě je v