Honem, ať už jedem!

Honem, ať už jedem! https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483187/bmid_honem-at-uz-jedem-w20-483187.jpg 5 13 4

Knížka pro druháky nebo třeťáky, kteří si myslí, že ve všedním životě nejde zažít žádné dobrodružství. Ale když vám usne tatínek uprostřed cesty na prázdniny, řídí maminka, která to moc neumí, v autě mňouká nalezená kočka a ještě k tomu zabloudíte, je zaděláno na zážitky, které můžete řešit jedině humorem. Malý cestopis z trasy Praha - Raková u Rokycan.... celý text

Marcela303
06.10.2022

Skvělá knížka, při čtení juniorům jsem se bavila snad víc než děti. Maminka úžasná, František bezvadný kluk. A táta? Spící táta byl bez chybičky. Krátké příběhy, příjemné čtení, kapitoly plynule navazující, výborná knížka na čtení před spaním.
Ráda doporučuji.

Knihomura
14.09.2022 4 z 5

Výborná knížka pro začínající čtenáře, která pobaví i dospělé. A bonus pro ty, kteří místa znají. ;-)

Mišena08
18.02.2022 5 z 5

Moc pěkná a vtipná knizka. Všem se nám doma moc líbila a dost jsme se nasmali. Maminka v knize byla perfektní a František si s ní užil opravdu dobrodružnou cestu k babičce.

lucie3725
12.11.2021 5 z 5

Zábavný knižní road trip pro menší čtenáře. Já jsem sice větší čtenář, ale bavila mě moc. Neohroženým maminkám za volantem totiž odjakživa fandím!

pro děti

Evelína Koubová
česká, 1961
2018  78%Bráchova bota
2021  92%Honem, ať už jedem!

Kniha Honem, ať už jedem! je v