Hon na manžela

Ovdovělý plukovník Maldon není schopen postarat se o své tři mladičké dcery, a tak je nejstarší z nich, Andrina, nucena převzít péči o domácnost i o své sestry. Navíc plukovník téměř celé rodinné jmění prohraje v hazardu a budoucnost jeho dcer je ohrožena. Aby se mohly vdát, musí být uvedeny do společnosti, a tak se Andrina vydává do Londýna za dávným otcovým přítelem s prosbou o pomoc. Tam je však přijata zatrpklým vévodovým synem, kterého jen stěží přiměje poskytnout pomoc. Obě mladší sestry se úspěšně provdají a Andrina časem zjistí příčinu zahořklosti svého ochránce, jinak velmi šlechetného člověka, a zamiluje se do něj. Její cit je opětován – a dojde i na svatbu z upřímné oboustranné lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66886/hon-na-manzela-66886.jpg 3.926
Vydáno, Baronet

The Husband Hunters, 1976

Kniha Hon na manžela

immerin

Hlavní hrdinka se opravdu hodně snaží provdat své sestry. A proč by ne, když jsou nejkrásnější a mohly by se výhodně provdat. Příjemná kniha, velmi dobře se četla.

MinaHawke
01.03.2017

To byla má první kniha od Barbary a také začátek éry mého čtení jejích knih.

29.10.2016

Další z pěkných oddychovek.Tentokrát bych snesla o pár stran víc.Takhle mi to přišlo takový uspěchaný, což je docela škoda.

Izzy87
23.03.2016

Kniha je moc hezká a dobře se čte. Jen je dost krátká. Čekala bych, že autorka se více zaměří na vévodu a Andrinu, jak je to k sobě přitahuje. Myslím, že kniha mohla být o moc lepší, kdyby se autorka více rozepsala. Ale líbila se mi i tak.

ivule85
20.09.2012

Kniha se mi libila,je to oddechovka bez napeti a jde v ni vse strasne hladce a na muj vkus to ma rychly konec