Hon na manžela

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ovdovělý plukovník Maldon není schopen postarat se o své tři mladičké dcery, a tak je nejstarší z nich, Andrina, nucena převzít péči o domácnost i o své sestry. Navíc plukovník téměř celé rodinné jmění prohraje v hazardu a budoucnost jeho dcer je ohrožena. Aby se mohly vdát, musí být uvedeny do společnosti, a tak se Andrina vydává do Londýna za dávným otcovým přítelem s prosbou o pomoc. Tam je však přijata zatrpklým vévodovým synem, kterého jen stěží přiměje poskytnout pomoc. Obě mladší sestry se úspěšně provdají a Andrina časem zjistí příčinu zahořklosti svého ochránce, jinak velmi šlechetného člověka, a zamiluje se do něj. Její cit je opětován – a dojde i na svatbu z upřímné oboustranné lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66886/hon-na-manzela-66886.jpg 3.926
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

The Husband Hunters, 1976

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Hon na manžela

Přidat komentář
immerin
26. března

Hlavní hrdinka se opravdu hodně snaží provdat své sestry. A proč by ne, když jsou nejkrásnější a mohly by se výhodně provdat. Příjemná kniha, velmi dobře se četla.

MinaHawke
01.03.2017

To byla má první kniha od Barbary a také začátek éry mého čtení jejích knih.

110022
29.10.2016

Další z pěkných oddychovek.Tentokrát bych snesla o pár stran víc.Takhle mi to přišlo takový uspěchaný, což je docela škoda.

Izzy87
23.03.2016

Kniha je moc hezká a dobře se čte. Jen je dost krátká. Čekala bych, že autorka se více zaměří na vévodu a Andrinu, jak je to k sobě přitahuje. Myslím, že kniha mohla být o moc lepší, kdyby se autorka více rozepsala. Ale líbila se mi i tak.

ivule85
20.09.2012

Kniha se mi libila,je to oddechovka bez napeti a jde v ni vse strasne hladce a na muj vkus to ma rychly konec