Holubia agentúra čelí nebezpečenstvu

Holubia agentúra čelí nebezpečenstvu https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434370/bmid_holubia-agentura-celi-nebezpecenstv-cWC-434370.jpg 4 11 4

Poznáte holubiu agentúru? Je to jednotka neúnavných bojovníkov proti zločinu. Ak sa vám zdá, že holuby sa občas správajú zvláštne, nemýlite sa. Sledujú totiž rôzne záškodnícke živly, odvážne čelia nebezpečenstvu a zločinci si ani nevrknú! Tentoraz holubí bojovníci narazia na podzemný sklad plný vtákov uväznených vo fľašiach, postavia sa zoči-voči pštrosovi kriminálnikovi na úteku a stretnú sa s ibisom, ktorý sa do všetkého montuje. Zvládnu to? Dozviete sa v druhej časti bláznivej série s kriminálnou zápletkou.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Real Pigeons Eat Danger , 2018

Natmi
13.12.2021 5 z 5

Tato knížka jako v prvním díle se krásně rychle a plynule četla. Za mě byla srandovní a hezká.

BarcaStell
21.07.2021

Super knížka moc se mi líbí.

Aleen
20.03.2021 4 z 5

Jednu hvězdičku navíc si ode mně tento díl Holubí letky zasloužil více vtipy, které zasáhly můj smysl pro humor. Já přece vím, že nejsem cílovka.... Ale nemůžu si pomoc a když narazím na zajímavou dětskou knížku, přečtu si ji. Až vnoučata dorostou, budu vědět, co jim doporučit :-)

Ethys
04.03.2021 5 z 5

Holubí letka opět nezklamala, musím se přiznat, že už jsme se tolik s dětmi nesmály, ale bude to tím, že jsme styl psaní knihy vstřebaly a nebylo to pro nás nové.