Hollywoodské manželky

Hollywoodské manželky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395859/bmid_hollywoodske-manzelky-rth-395859.jpg 4 101 10

Hollywood série

Román z prostředí hollywoodské filmové smetánky, kde smysl života tvoří úspěch, sex, orgie a společenské skandály. Široké spektrum postav, které jsou si navzájem velice podobné, odlišují zejména jejich minulé sexuální zkušenosti a zážitky, případně jejich křivolaká cesta k úspěchu, která je nutí používat všelijaké nekalé prostředky k dosažení právě aktuálních cílů. Autorka zjevně nemá žádné literární ambice.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Hollywood Wives , 1983

georginaa
15.10.2020 3 z 5

Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ani neurazilo. Jen jsem chtěla se dostat už nakonec knihy a přečíst něco smysluplnějšího. No v každém případě prubnu i další díly, ať vím jak to dopadne, ale nijak mě tato autorka neoslovila.

Dédečko75
15.03.2020 5 z 5

Super zvrhly příběh

knihyKeMne
02.11.2019 4 z 5

Ač romány téměř nečtu (tento mi byl darován), k tomuto se občas ráda vracím. Zprvu zdánlivě nesouvisející změť postav a na konci vše dává smysl. A vždycky když už si nevybavím, o čí dítě to vlastně šlo, je čas číst znovu :-)

kleozpatra
06.12.2018 5 z 5

Collinsová je prostě řízek a kdykoli už přestávám ztrácet zájem, zas někde v putovní knihovničce narazím na další kousek a nedá mi to nezačíst se opět do jejích vtipných, kousavých glos na účet figurek z Hollywoodu. Z jejich vzájemné falše, přebujelých eg a závisti v blyštivém pozlátku si dělá legraci i tentokrát, ale dočkáme se i prošpikování detektivkou perfektně do finále gradující.

Jája92
05.08.2017 4 z 5

Oddechové čtení, určitě už jsem četla horší od této autorky. Na druhou stranu ničím příliš nenadchne ani nepřekvapí.

Kulhavá
20.07.2015 4 z 5

Skvělé odpočinkové čtení. Knihy od této autorky jsou z 99% sázka na jistotu

Ladys
22.11.2014 odpad!

Někdo mi poradil, že Šance, Lucky a Lady Boss stojí za to. Tak jsem se do toho dal a souhlasím. Je to super. Teda hlavně první díl.
Pod dojmy této série jsem sáhl po další knize a totální průšvih. Je to opravdu autorka zaměřená na bohatou, znuděnou smetánku a to mě vážně nezajímá. Spíš obtěžuje. Už nikdy nic víc nebudu zkoušet! Brrrr!

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Kdo má rád knihy této spisovatelky - bude se mu líbit.

WEIL
28.08.2011

Inu ženy jsou všelijaké a taky všelijak popisované.

Charmedka
03.05.2011 odpad!

Nuda,jedna velká nuda. Až nějakých 20 stránek před koncem se začalo něco dít a bylo to zajímavý,celou knížku jsem měla chut to odložit.

Hollywood manželky

Jackie Collins