Holky, neděste se puberty

Holky, neděste se puberty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461318/bmid_holky-nedeste-se-puberty-3ks-461318.jpg 4 3 2

Není trapný číst knížku o pubertě. Trapný je o pubertě nic nevědět! Všechno, co potřebuješ znát – vtipně a s nadhledem. Vlasy by sis mohla mýt třikrát denně, na obličeji se ti dělají pupínky a rodina tě dohání k šílenství… Co se to, sakra, děje? Upřímně – nastal čas postavit se pravdě čelem a řadu věcí si nechat vysvětlit. Dospívání je jako jízda na divoké horské dráze, ale může být o dost klidnější, když víš, co máš čekat. Poradíme ti se vším, co potřebuješ vědět: výběrem podprsenky počínaje a objasněním, co se to s tvým tělem děje, konče. Uvidíš, že když budeš vědět, která bije, hodíš se do klidu a pubertu bez úhony přežiješ!... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Fragment (ČR)

Girl Talk , 2017

gretl74
15.01.2024 4 z 5

Jasné, stručné, vtipné, za mě OK. Některá lechtivější témata mi tam bohužel chybí, ta budu muset s uzarděním dovysvětlit sama.
Dceru knížka hned zaujala, jiné jsou svým formátem spíš jako učebnice, což od "studia" už a priori odrazuje ,)

Mirkajetu
28.04.2023

Z mnoha titulů na toto téma v knihkupectví, jsem vybrala právě tuto! Věcná, pochopitelná a 'úderná. Dobrý formát, velmi čtivá. (V ostatních bylo navíc například recepty, líčení, ale to mi přišlo pro tyto účely naprosto zbytečné.) Doporučuji. ;)

pro dívky puberta

Lizzie Cox
britská
2018  87%Holky, neděste se puberty
2018  80%Kluci, neděste se puberty

Kniha Holky, neděste se puberty je v