Holky jsou slepice, až na Ruby!

Holky jsou slepice, až na Ruby! https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 21 5

Tim s nadšením hraje fotbal v oddílu juniorů – dokud nenajde růžový školní batůžek a v něm deník a fotografii kudrnaté holky Ruby. A zamiluje se. Ještě že má kamaráda Larryho, který je ochoten dávat mu dobré rady. Když Ruby nesnáší fotbal, musí se Tim dát na balet. Ale odvážit se mezi samé holky, co mají v hlavě jenom tanec, vyžaduje kus sebezapření a vyskytnou se i další problémy. Ale co by Tim pro svou lásku neudělal…... celý text

milan.krimsky
05.08.2019 5 z 5

Pěkná kniha pro mládež ze světa fotbalu a baletu. Nechybí zde ani styl psaní na téma, které mládež zajímá.

Liduka
13.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha, u které jsem se dost nasmála. Dokonce byla i lepší než první díl.

v2rc8
05.09.2015 4 z 5

Sice jsem už dospělá, ale stejně jsem si jí přečetla se stejným zájmem jako v 15 letech. Ten klučičí pohled je prostě trochu něco jiného, než na co jsem byla u knížek tohoto typu zvyklá a je napsaná opravdu hezky, střízlivě. Záhadou je pořád pro mě ale kniha z pohledu Ruby. Snad se k ní taky někdy dostanu. :)

johisa
12.08.2012 4 z 5

pobavila mě a určitě si přečtu druhou knížku podle Ruby

Mrs.Domis
07.02.2012 3 z 5

docela fajn knížka :D už je to sice dlouho co jsem jí četla ale pamatuju si to:D