Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí

Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239916/bmid_hodny-holky-nikdy-nedostanou-co-cht-239916.jpg 5 5 2

Hodné holky jsou ženy, jež se v životě drží zpátky, a přijímají stereotypní způsoby chování, o nichž je společnost přesvědčila, že bez nich nepřežijí. Tyto ženy nevědomě sabotují své mezilidské vztahy – v partnerském soužití, se členy rodiny, v práci, zkrátka prakticky všude – a pak se jim nedaří dostat od života to, co opravdu chtějí. Ve své další knize navazuje Lois P. Frankelová na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco v té předchozí se věnuje hlavně práci, ve druhé řeší témata vztahů, rodiny a každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě. Až dočtete tuto knihu, budete schopné: • přimět svého drahého, aby vám pomohl s domácími pracemi, aniž byste si musela připadat jako semetrika • sundat nálepku pracovité „hodné holky“, co přijme jakýkoli úkol, o který vás požádají • vyhrát spor s tchýní (nebo aspoň vyjít s čistým štítem) • pustit se do nepříjemného rozhovoru s kolegyní, která nezvládá své úkoly nebo se chlubí cizím (vaším) peřím • vrátit studené nebo nedobré jídlo zpět číšníkovi • přesvědčit obchodníka, aby vám poplatek snížil nebo úplně odpustil Týkají se vás tyto problémy? Potom je knížka Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí určena přesně vám.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , BizBooks

Nice girls just don´t get it. , 2011

sarekaslukova
28.09.2018 5 z 5

Moc vydařená kniha. Byla jsem s ní velmi spokojená a myslím, že se k ní ještě několikrát vrátím, doufám tedy, že ne k celé, ale jelikož jsem ještě student tak kapitoly o práci šly trochu mimo mě, tak si myslím, že oživení určitě přijde a to v mé další etapě života.

Mixy
27.02.2017 5 z 5

Je nutno ocenit, že je tu konečně publikace přímo a jen pro ženy. Rozhodně je to kniha na přemýšlení a týká se hodně psychologie osobnosti. Pokud se člověk opravdu chce něco nového naučit musí na tom zapracovat a s knihou trochu spolupracovat. Určitě stojí za přečtení.

PS: Je super mít komentář úplně jako první.

Autoři knihy

Lois P. Frankel