Hodná holka

Hodná holka https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259968/bmid_hodna-holka-rHq-259968.jpg 4 366 114

Napínavý a strhující thriller Hodná holka je překvapivý literární debut, který odhaluje, že ani v dokonalé rodině není nic takové, jak to na první pohled vypadá... Rozhodla se však jít svou vlastní cestou a stala se učitelkou na obyčejné státní škole. Jednoho večera se vypravila do baru, kde se měla sejít se svým příležitostným přítelem, ale když on na schůzku nedorazí, odchází s tajuplným cizím mužem. Colin Thatcher jí zpočátku připadá jako ideální kandidát pro vztah na jednu noc, ale záhy se ukáže, že když souhlasila, že s ním půjde domů, udělala největší chybu svého života. Colin měl za úkol Miu unést a předat ji svému zaměstnavateli, který ji hodlal použít k vymáhání výkupného. Ale celý plán se radikálně změní v okamžiku, kdy se Colin rozhodne Miu místo toho ukrýt v odlehlé chatě v hlubokých lesích, kde ji nenajde ani policie, ani nelítostní zločinci, kteří si ho najali. Miina matka Eve a detektiv Gabe Hoffman jsou ochotni udělat cokoli, aby Miu našli, ale nikdo z nich netuší, že emocionální zmatky, které vypjatá situace vyvolá, nakonec život celé rodiny doslova roztrhají na cucky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Good Girl , 2014

koki.veru
19.04.2020 4 z 5

Super knížka, velice dobře se čte a zvlášť ten konec je velice překvapivý.

ilovebook88
14.04.2020 5 z 5

Perfektné, taký koniec som nečakala. Kniha napínavá do poslednej strany, určite ju ešte dakedy vytiahnem ????

anna.anderlova
09.01.2020 5 z 5

Překvapivé..kniha se mi líbila ????

Petronela16
02.01.2020 4 z 5

Tak toto bola super kniha.Ani chvilku ma nenudila, opis zimy taky zivy az mi bola chvilkami tiez.Velmi dobre na to ze to bola prvotina.Budem cakat na dalsie od autorky.

Calinda
30.12.2019 4 z 5

Ač mě trochu odrazovala obálka a název knihy, nakonec jsem se do knihy díky velkému množství pozitivních komentářů pustila a nelituji. I mě se kniha velmi líbila a doporučuji.

devildeny
09.12.2019 5 z 5

Skvělý psychothriller, ne nijak zvlášť brutální, spíše psychologický. Bavila mě postupně se rozvíjející psychologie všech postav. Myslím, že to autorka neměla úplně jednoduché, když v knize často přeskakuje mezi postavami a mezi předtím a potom, ale vcelku to tvořilo komplexní a napínavý příběh. S takovým zpracováním, kdy se už ze začátku knihy dozvídáme část konce, ale okolnosti nám zůstanou zatajeny až do konce knihy a s tématem, kdy mezi únoscem a obětí může vzniknout vztah jsem se ještě nesetkala, takže to pro mě bylo opravdu zajímavé čtení. A konec byl pro mě nečekaný.

lachtan77
28.11.2019 4 z 5

Po dlouhé době jsem si přečetl thriller bez vražd a násilý. Napětí knížce vůbec nechybělo a krátké kapitoly tomu dávaly spád. Ke konci to bylo hodně předvídatelné, ale úplný konec byl překvapivý.

Effka
09.10.2019 5 z 5

Perfektně napsaný psychothriller, četlo se samo.
Překvapivý závěr.

janina66
23.08.2019 5 z 5

To bylo úžasné. Super kniha, napínavé. Zvláštní konec. Určitě stojí za přečtení

barakaf
17.08.2019 5 z 5

Velmi čtivá kniha se zajímavým příběhem. Nedokázala jsem se odtrhnout.

tacek01
07.08.2019 5 z 5

Tahle kniha mě vážně bavila celá. Čtivý příběh, soucit s únoscem, odhalení že vše bylo maličko jinak... super!

Ivka14
01.05.2019 4 z 5

Zezačátku jsem čekala nějakou detektivku,kde budou vymáhat výkupné, ale poté mě to překvapilo a nečekala jsem, že mě bude tak knížka bavit. Bylo to celkem psycho a konec byl pro mě překvapivý.

Áža707
17.04.2019 4 z 5

Začala jsem dneska ráno číst tuhle knihu a už jsem se neodtrhla. Než jsem se začetla, chvilku mi trvalo se orientovat, kdo je kdo, ale to bylo jen chvilku. A pak už to jelo! Hltala jsem příběh a skládala dohromady celou skládačku. Některé věci mě napadli, u některých jsem očekávala jiné vyústění. Za mě doopravdy bomba kniha, která je čtivá a napínavá.

Luca287
17.01.2019 5 z 5

Celkem dobré psycho...

MirKop
04.01.2019 2 z 5

No...při čtení mě byla opravdu zima, to jo :-)
Ale že by mi z celkového dojmu běhal mráz po zádech, to ani náhodou. V podstatě už po pár kapitolách víme, kdo za tím stojí, sice jsem to nerozluštil úplně přesně, nicméně mi to tak nějak nedávalo reálně smysl, moc přitažené za vlasy...

SimonaP
02.12.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, i když mě někde v půlce napadlo, jak by to asi celé mohlo být a kdo za tím stojí.

Veronika33
07.10.2018 4 z 5

Kniha bola topka a veľmi ma nadchla, knihy s podobnou tématikou som už čítala a nikdy ma to asi neomrzí. Postavy zaujímavo vykreslené až na Miinho otca, ten mi neskutočne liezol na nervy. Určite odporúčam si knihu prečítať.

Lucuschka
30.09.2018 3 z 5

Nic není, jak by se mohlo zdát... Kniha se četla dobře a střídání před a po se mi líbilo. Chtěla jsem číst dál a dál, abych se dozvěděla, jak to je a jak to bylo. Skvělý thriller.

beruska
30.09.2018 2 z 5

Jejda, tak toto se opravdu nepovedlo : ( ... Začátek knihy byl dobrý, ale potom nudné, děj se nikam neposouval, začala jsem přeskakovat stránky : ( ... A ten konec byl přehnaný, neuvěřitelný.... Strašně nerada dávám tak nízké hodnocení, ale tady nemohu jinak : ( ....

Šmoulinka1980
17.09.2018 4 z 5

Knihu jsem četla o dovolené a mně se moc líbila. Rozdělení vyprávění na "před" a "potom" mi nevadilo a naopak se mi k příběhu hodilo. Souhlasím s názory, že jsou v knize výrazně rozebírány charaktery jednotlivých postav a že se kniha tímto stává více psychologickým thrillerem než jen samotným thrillerem. Knížka na konci dokonale graduje a pro mě (narozdíl od většiny komentářů zde) byl konec nečekaný a šokující. Holt můj odhad na vyústění děje je chabý :-).