Hmyzí hotel

V čem se liší včela samotářka od čmeláka? Co je to opylení? Jaká vývojová stádia má motýl? Jak se pohybuje hlemýžď? Na tyto a další otázky naleznete odpověď v této krásně ilustrované knížce s odklápěcími okénky. Současný fenomén hmyzích domečků ukazuje, jak krásný a neskutečně zajímavý je svět hmyzí říše. Pavouci, motýli, roháči… pojď se o jejich životě více dozvědět a schválně, jak dlouho dokážeš odolávat, než si nějaký ten hmyzí hotel sám postavíš....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438023/hmyzi-hotel-U6v-438023.jpg 4.610
Literatura naučná, Příroda, zvířata, Pro nejmenší
Vydáno, Svojtka & Co

Bug Hotel

Kniha Hmyzí hotel

blackoutzuzi
22.06.2020

Před pár týdny jsem nám na balkon pořídila hmyzí hotel, takže jsem si ráda přečetla také něco o jeho potenciálních obyvatelích :D Skvěle zpracovaná kniha jak obsahově, tak po vizuální stránce! Ačkoli je to vyloženě kniha pro děti, já si ji užila :)

Ďumbierka
18.05.2020

Táto kniha, to je láska. Nádherné prevedenie aj obrázky v knihe. Skvelo a stručne vysvetlené veci, zaujimavosti sa dozvie aj dospelák. Otváracie okienka sú super zábava pre deti a tvrdé stránky čo to vydržia. Je to skvost v knižnici. Určite aspoň čo sa týka kníh pre menšie deti ❤️.