Hmyzí hotel

Hmyzí hotel https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430149/bmid_hmyzi-hotel-Ukr-430149.jpg 5 17 3

V čom sa líši včela samotárka od čmeliaka? Čo je to opelenie? Aké vývojové štádiá má motýľ? Ako sa pohybuje slimák? Na tieto a ďalšie otázky nájdete odpoveď v tejto krásne ilustrovanej knižke s odklápacími okienkami. Súčasný fenomén hmyzích domčekov ukazuje, aký krásny a neskutočne zaujímavý je svet hmyzej ríše. Pavúky, motýle roháče... poď sa o ich živote viac dozvedieť, a skús ako dlho dokážeš odolávať, než si nejaký hmyzí hotel sám postavíš.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Bug Hotel

Bája89
16.02.2023 5 z 5

V rámci pracovních povinností jsem narazila na tohle velmi povedené leporelo. Po jeho dočtení mě posedla touha vyrobit si vlastní hmyzí hotel. Jsem přesvědčená, že tato kniha zaujme malé i velké čtenáře.

blackoutzuzi
22.06.2020 5 z 5

Před pár týdny jsem nám na balkon pořídila hmyzí hotel, takže jsem si ráda přečetla také něco o jeho potenciálních obyvatelích :D Skvěle zpracovaná kniha jak obsahově, tak po vizuální stránce! Ačkoli je to vyloženě kniha pro děti, já si ji užila :)

Ďumbierka
18.05.2020 5 z 5

Táto kniha, to je láska. Nádherné prevedenie aj obrázky v knihe. Skvelo a stručne vysvetlené veci, zaujimavosti sa dozvie aj dospelák. Otváracie okienka sú super zábava pre deti a tvrdé stránky čo to vydržia. Je to skvost v knižnici. Určite aspoň čo sa týka kníh pre menšie deti ❤️.

2020  89%Ptačí budka
2020  93%Hmyzí hotel