Hledej a najdi: Divy světa

Hledej a najdi: Divy světa https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462535/bmid_hledej-a-najdi-divy-sveta-mhY-462535.jpg 3 4 2

Chceš poznat nejznámější stavby světa? Znáš katedrálu Notre-Dame nebo Velkou čínskou zeď? A chceš objevit i další místa? Tak s naší knížkou vystoupej vysoko do peruánských hor za brány starého města, probojuj se kambodžským pralesem ke slavnému chrámu, naslouchej ruchu italské metropole, zkus rozluštit pradávnou hádanku nebo se potop až na dno moře. Hledání nejrůznějších postav a věcí tě zavede do všech koutů světa. Ale pozor, občas narazíš i na dost prapodivné věci. Na nic už nečekej a začni hledat!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Drobek

Cherche et Trouve: Les monuments du monde

tereija
26.01.2024 4 z 5

Rozhodně složitější Hledej a najdi. Dítěti i dospělému to zabere delší dobu, než se všechno najde. Doporučuji.

dohnálci
26.06.2021 2 z 5

Takovéto knihy milují nejen děti, ale dobře se u nich pobaví i dospělí. U této knihy jsem ale spokojená nebyla. Obrázky byly přeplněné miniaturními postavičkami, takže do ní brejlíte a nejednou vás napadá potřeba sáhnout po lupě. Navíc jsou některé hledané předměty či postavy na spoji stránek což potěšení z hledání také dost snižuje.

Autorovy knížky

Gérald Guerlais