Hledám chlapa do Vánoc

Hledám chlapa do Vánoc https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443876/bmid_hledam-chlapa-do-vanoc-jal-443876.jpg 3 54 22

O lásce s humorem, aneb jak se dnes seznamuje single žena ve velkoměstě... Být věčně single je hrůza sama o sobě, natož být single a živit se psaním blogu o randění. Genie Havishamová pracuje v prestižním lifestylovém online časopise, a jelikož má za šéfku mrchu, dostane ultimátum: buď si najde přítele do Vánoc, nebo má padáka. Začíná bláznivá pětiměsíční mise, na níž Genie marně hledá muže, se kterým by mohla chodit. Jako by nestačilo, že se musí pohybovat na minovém poli internetových seznamek, Tinderu a speed datingů, zaváže se také psát o každé schůzce příspěvek na blog, kde jí rapidně roste nejen počet fanoušků, ale i čtenost. Jenže když se začnou rozsvěcet vánoční světýlka, zamyslí se Genie nad tím, jestli mezi všemi těmi příšernými schůzkami, občasnými dobrodružstvími na jednu noc a nečekaným návratem jejího „údajně polepšeného“ bývalého, náhodou nepřehlédla, co má přímo pod nosem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Boyfriend by Christmas , 2015

Paja11.11
06.12.2023 4 z 5

Já jsem s knihou velmi spokojená. Velmi odpočinková kniha, napsaná jednoduše o životě mladé ženy. Někdy mi hlavní hrdinka lezla krkem, ale každá dělá rozhodnutí, které ne každý pochopí, a to musím vyzdvihnout, že bylo velmi osvěžující.
Ke knize se určitě pro zrelaxování někdy opět vrátím.

katerina3329
21.11.2021 4 z 5

Odpocinkove cteni.

Michelinecka84
19.05.2021 3 z 5

Průměr. Často se opakující hlášky a názvy obchodů a výrobků. Jako skrytá reklama :) ale četlo se to dobře

DominaCZ
15.04.2021 odpad!

Trapné jak cyp, už jen pro ty zdrobnělinky - ajťáčku, prosíííííííím !!!
Na jedné straně zmíněno asi 500x slovo PYŽÁMKO, sametové VLÁSKY-hnus.
Vilfie že je selfie jejich vilíka? Taky trapný.
Ve 40ti letech že chlapi píšou "jaxe máš? Já squěle"? Nikdy jsem takovýho nepotkala...
Prostě trapný no.

DominaCZ
03.04.2021 odpad!

Být věčně singl není hrůza...lepší než být v neuspokojivým vztahu ne??
Obálka by ušla, ale ten děj děs...

Makyt
29.12.2020 3 z 5

Vánoční oddechovka, která mi potvrdila, že v tom nejsem sama. Téměř doslovný popis mých peripetií.... jo a výraz "Vilfie" jsem dlouho hledala :-D

Baja333
18.06.2020 2 z 5

Konec predvídatelný už v polovině knihy... Nenadchlo ani neurazilo, ale určitě ji znova číst nemám nikdy v plánu.

Dul
18.03.2020 2 z 5

Oddychovka,dej předvídatelný hodně dopředu, kniha plná proct placement, ale konečně proč ne.

soarka
18.02.2020 4 z 5

Ja tam tu ctvrtou hvezdu dat musim, protoze tato kniha je v podstate popisem meho nynejsiho zivota.
Spoiler: Ja si na svuj happy end musim jeste pockat.

Garfinela
26.12.2019 odpad!

Něco tak strašného už jsem nečetla hodně dlouho. Opravdová ubohost. Že se najde někdo, kdo něco takového sepíše, se ani nedivím, když občas držím v ruce nějaký časopis, tak vím, kolik slepic existuje, ale že se ještě najde tým lidí, kteří to odsouhlasí a nechají tisknout a troufnou si to prodat, nad tím už mi zůstává rozum stát. I když proč ne? Vždyť jsem to koupila. Takže oni na tom trhli a že je to sračka, to už jim zisk nesníží.

Gallaxy
23.12.2019 3 z 5

Takova oddychovka. Nektere pasaze jsem hltala, ale obcas se to vleklo. Kazdopadne konec byl predvidatelny...

Niu
09.11.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila. Přesně do listopadového nečasu a už už blížícímu se vánočnímu šílenství. Neměla jsem chuť knihu odložit dřív, než ji dočtu :o) Možná tam na mne bylo až moc alkoholu a sexu. Myšlenky, co se single holkám honí hlavou, přesně pěkně na papíře. Já už to do Vánoc asi nestihnu :o( Dnešní doba, kdy je seznamování hlavně přes appky, mě děsí. Vytrácí se osobní kontakt. Stačí mi to, když jedu do práce a musím se smát, když většina lidí zírá do mobilu. Halooo, vzpamatujte se! :o)

michelle47
07.11.2018

Mně osobně se kniha líbí, oddychová, občas humorné pasáže, nemám co vytknout....:-)

daza.dt
30.04.2018 2 z 5

Přemohla jsem se a dočetla. A už nikdy. Zlatá Bridget Jones.

Aracely
02.02.2018 3 z 5

Knihu Hledám chlapa do Vánoc jsem konečně dočetla a jako byla Výzva pro Genie najít si chlapa do Vánoc, pro mě bylo výzvou tuto knihu dočíst!

Více v mé recenzi :-).

ruzovka
12.01.2018

Příjemná oddychovka .
Chtít vztah, neznamená ho mít .
A jak je jednoduché nevidět toho pravého .

Gee.Rocks
09.01.2018 5 z 5

Tak sice jsem knihu nestihla přečíst do Vánoc, ale chlapa jsem do Vánoc měla... tak nevím. Asi úspěch. :-)))

tinkal
17.03.2017 3 z 5

opravdu oddychové čtení, taková kopie Bridgitky, ale pobavilo

Liduka
02.02.2017 3 z 5

Je to kniha, která vás nepřekvapí ani neurazí. Na mě byla ale Genie až moc do větru a ani jsem se moc nenasmála, jak kniha slibovala.

Jiitush
07.01.2017 3 z 5

Neurazí, nenadchne, místy pobaví. Další oddechová kniha, ve které se vše točí jen kolem hledání toho pravého a stejně jako v mnoha jiných románech i zde se omílá onen starý a zaručený model "nadbíhalo mi tisíc chlapů, ale já nakonec skončím s klukem, kterého jsem vždycky brala jen jako kamaráda".
Jinak co se týče hlavní hrdinky, už po pár kapitolách mi bylo jasné, proč je pořád single. Přišla mi povrchní a taky extrémně vybíravá ("ten je moc plešatý, ten zase moc prťavý"). A to, že s každým měla super sex, je snad taky literární fikce, ne? :D
A co bych knize ještě vytkla byla ta přehnaná komercionalizace a zdůrazňování konzumního způsobu života. Nevím, jestli za to autorce zaplatili, nebo jestli se to v Londýně už stalo natolik normálním, ale neustálé zmiňování různých značek ("Ale bylo to v John Lewis, tam přece chodí nakupovat páry!") mě taky celkem štvalo. Vlastnění, co největšího množství značkových věcí vám přece štěstí nezajistí, nebo jo?