Hlas, který vyrušuje

Hlas, který vyrušuje https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426827/mid_hlas-ktery-vyrusuje-H0D-426827.jpg 4 7 2

Slovenský kněz Martin Kuffa hájí tradiční svět, jež si váží života časného i věčného. Zdůrazňuje, že právem člověka je vést důstojný život nejen fyzický (nebýt ohrožován násilnou smrtí), ale i morální (mít naději na věčnou spásu). Za největší ohrožení především mladé generace považuje zavádění genderové ideologie, které oslabuje již tak křehký stav našich rodin. Veřejným prostorem ale zní i úplně opačné názory, pojmenovávající za současné největší společenské hrozby všudypřítomnou korupci a netoleranci k jinakosti. Jelikož není snadné se v tomto hodnotovém střetu zorientovat, je moudré hlouběji nahlédnout do argumentů člověka, který právu na důstojný život všech odstrkovaných zasvětil svůj život. Přeložené texty jsou přepisem mluveného slova P. Mariána Kuffy z poslední doby, především z jeho vystoupení na bratislavských Hanusových dnech na jaře 2019... celý text

Etilik585585
08.04.2022 5 z 5

Skvěle a poutavě napsaná kniha ,myšlenek které určitě zasáhnou mysl a srdce.
Přečteno za jedno odpoledne nemohl jsem se od čtení odtrhnout a zcela se ztotožňuji
s názory a myšlenkami o. Kufiy .
Vřele doporučuji!!!
P.S A stejně tak i jeho kniho Buď Kristovým svědkem

Jana512
29.01.2021 4 z 5

Kniha uvádí přepsané promluvy známého slovenského kněze, Mariána Kufy, který svůj kněžský život dal do služeb lidí na okraji společnosti. Pozvedá je k životu z pravdy, která je naplněná láskou. Rád mluví o svých "chlapcích", které se snaží držet zkrátka, aby svůj život prožili jak nejlépe mohou. V této knize mluví hodně o politice před a po prezidentských volbách na Slovensku, aby poukázal na trvalé hodnoty, i když nejsou právě populární, a jeho hlas k nim mluvící, zneklidňuje.

křesťanství křesťanský život

Marián Kuffa
slovenská, 1959
2015  91%Kazateľnica život
2016  88%Maturita z lásky
2018  88%Bůh za tebe bojuje do poslední chvíle
2019  74%Hlas, který vyrušuje
2018  77%Buď Kristovým Svědkem!