Hlas

Hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518954/bmid_hlas-64a430ccf4140.jpg 4 1 1

Autorka popisuje pomalý nástup choroby v době, kdy prožívala šťastné manželství a nikoho by ani nenapadlo, že psychické stigma může potkat právě ji. Přes silnější ataky ji nemoc přivede až k životu v jiném světě, a přece po boku svých nejbližších. Do jejího života postupem času vstupují cizí osoby se špatnými úmysly, ale také Hlas - podmanivý, něžný a opojný, který by ji mohl ochránit. Zcela otevřeně nás Irena Irisová dokonce nechá nahlédnout i za zdi psychiatrické léčebny. Příběh podává strhující autentické svědectví o tom, jak dosud zdravá žena podléhá svým bludům, přestává být sama sebou a ocitá se za hranicí, odkud už nemusí být návratu.... celý text

Tilte
04.07.2023 4 z 5

Utla knizka prectena za chvilicku a je to hukot! Navic s dobrym koncem, coz je v pripade dusevni nemoci povzbudive.
Prisla jsem ke knize stastnou nahodou, skoda, ze nema mohutne PR. Doporucila bych k precteni vsem, kdo se potykaji s dusevni nemoci svych blizkych, zdravotnikum a socialnim pracovnikum.
Kniha ma i sve literarni kvality. Pribeh zeny, ktera se zamiluje do sveho hlasu, vnitrni halucinace, a nakonec nemoc s podporou manzela prekona.

schizofrenie

Autorovy knížky