Hitler a ženy : milostný život Adolfa Hitlera

od:


KoupitKoupit eknihu

Britští autoři se na základě studia příslušné literatury, výpovědí svědků, dále zpráv z výslechů a osobní korespondence pokoušejí popsat soukromý Hitlerův život. Autoři se již dříve zabývali osobou A. Hitlera a nashromáždili o něm velké množství informací. Na základě svých studií se snaží dokázat, že Hitlerova sexualita byla deviantní a poznamenala celý jeho charakter. Soustřeďují se zejména na tři ženy - Hitlerovu neteř Geli Raubalovou, milenku a pozdější (i pozdní) manželku Evu Braunovou a osobní sekretářka Traudl Jungeovou. Velkou pozornost věnují posledním dnům A. Hitlera v r. 1945, zejména jeho sňatku s E. Braunovou v jeho osobním bunkru. Jako přídavek je přiřazena kapitola o muži, který s Hitlerem strávil jeho poslední hodiny a který po jeho smrti beze stopy zmizel. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32403/hitler-a-zeny-milostny-zivot-adolfa-hitlera-32403.jpg 44
Orig. název:

Hitler and women

Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Brána
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Lejdus
04.04.2014

Spíše tak z 60-70% se kniha týkala Hitlera a jeho žen, zbytek autoři věnovali historickému kontextu, několikrát se opakujícímu pozadí určitého období, o kterém zrovna psali, názory a vnímání osob, které byly vůdci říše, co nejblíže.

Čekala jsem víc - odhalení něčeho tajemného. Avšak chápu, že z dochovaných materiálů a výpovědí lidí, nelze získat komplexní a detailnější (pravdivější - znal jen ON sám) poznatky.

Autoři knihy

Ian Sayer

Ian Sayer
britská, 1945

Douglas Botting

Douglas Botting
britská, 1934

Uživatelé mají knihu

v Přečtených10x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst1x