Herecká manželství

Herecká manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175215/mid_herecka-manzelstvi-0pM-175215.jpg 4 6 3

Herecká manželství série

V osmi manželských hereckých portrétech (např. Šafránková – Abrhám, Bohdalová – Brzobohatý, Brejchová – Brodský či Hlaváčová – Munzar) se autoři snažili nahlédnout do hlubokého soukromí těch, které všichni zdánlivě dobře, ba důvěrně známe. Jejich novinářská profese jim umožnila pobýt s nimi, hovořit s nimi, číst z jejich tváří i to, o čem nemluvili. Snad se jim podařilo vcítit se do jejich pocitů a vztahů a podat o nich chápající a mnohdy překvapivé svědectví…... celý text

Dalia
09.03.2023 5 z 5

Pěkně zpracovaná knížka, ve které se čtenář dozví plno zajímavostí ze života známých hereckých párů. Bavila mě.

Netopyr07
23.10.2018 2 z 5

Z knihy je cítit na sto honů, že ji sepsali redaktoři Blesku. Zvláště kapitola o Vránové a Rážovi se skutečně "povedla". Ale ostatní jsou relativně slušné. Knihu jsem pořídila jako dárek pro příbuznou k Vánocům. Naštěstí je "Bleskový typ", takže se jí bude líbit. Pro "senzacechtivé" čtenáře to jistě JE dobrá kniha.

kilometr
06.06.2017 4 z 5

Co se všechno schumelí mezi hereckými manželi.Povedená a čtivá kniha.70%.