Herák

Herák https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348479/mid_herak-bHk-348479.jpg 4 215 215

Čtrnáctiletý David už není schopen snášet dusné prostředí v rodině, uteče z domova a po několika dnech živoření ve městě se ho shodou náhod ujímá skupinka squatterů. Zdánlivě vyřešená situace se zkomplikuje tím, že za ním uteče jeho dívka. Od tohoto okamžiku nabírají události rychlý spád. Okolnosti oba mladé lidi přivedou až k heroinu a drogové zavislosti. Výmluvný příběh bez planého moralizování vyprávějí čtenářům ze svého úhlu pohledu sami aktéři, jejich přátelé a pozorovatelé zvenčí, kteří se snažili zabránit tragédii.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Junk , 1996

Lady_Ef
23.08.2012 2 z 5

Nemáte chuť Dehtíka praštit? Ale opravdu pořádně a po něm i autora, který vlastně říká "Klidně berte drogy, však ono to dobře dopadne".

sarekaslukova
29.07.2012 5 z 5

Vau super knížka sice mi to přišlo takový jako pohádka kde všechno dobře dopadne a ono to tak i vlastně bylo. Moc mě bavila, ale znova by jsme si ji asi nepřečetla. Prostě knížka s účelem odstrašit děti on drog. My děti ze stanice zoo byla lepší. Ale autor měl super nápad udělat to z různých pohledů lidí.

petrak
19.07.2012 4 z 5

Zajímava knižka, která se dobře čte.

punkina
26.01.2011

Výborná knížka. Ráda se k ní vracím.;)

SaraSun
30.11.-0001

Čtivo pro věkovou skupinu 12,13 let.

Lucie
30.11.-0001

Ze začátku jsem se docela ztrácela v ději a celkově i v postavách. Člověk musí přečíst pár kapitol, aby pochopil, jak kniha funguje a jak se v ní orientovat. Jako dobrý nápad mi přislo to, jak je kniha napsaná. Formou deníku. Ze začátku se zde střídají jen dva zapisovatelé,ale postupně i lidé ze squatu a tak můžete vidět i pohledy ostatních na dané situace.Kniha se mi líbila, ale není nad Memento a jiné vypracovanější knihy.:)

drogy závislost, narkomanie dívky

Melvin Burgess