Vyškrabávací obrázky pro děti: Harry Potter

Vyškrabávací obrázky pro děti: Harry Potter https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458453/bmid_vyskrabavaci-obrazky-pro-deti-harry-PEg-458453.jpeg 4 5 1

Neoficiální umění pro fanoušky čar a kouzel. Připravte se na sovy, kouzelné hůlky a klikaté uličky: fantastická vyškrabávací kniha je tu! Tmavé stránky čekají, až je díky přiloženému škrabátku přeměníte do barevných obrázků plných magie! Čáry máry! A už vyškrabáváte kouzelné třpytivé motivy. Objevte dobrodružné scény, vyčarujte vlastní postavy do prázdných stran a vytvořte si podle návodů jednoduché, magické projekty. Všechny vyškrabávací stránky můžete vytrhnout a pověsit nebo někomu darovat. Vykouzlete si hodiny báječné zábavy!... celý text

Literatura světová Fantasy Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Pikola

Kritzel-Kratzel Zauberwelt: Inoffizielle Fan Art zu Harry Potter , 2020

LunaL.
13.04.2022 5 z 5

Už dávno nejsem dítě, vždycky však budu velký fanoušek Harryho a kouzelnického světa. Proto mi i tyhle vyškrabávací omalovánky udělaly velikou radost!
Byly to první vyškrabávací obrázky, co se ke mně dostaly a byly doslova KOUZELNÉ! Líbilo se mi, jak se obrysy hezky zabarvily, jak černé plochy pod sebou skrývaly nejedno překvapení. Zapojila jsem fantazii a do nebe malovala netopýry, do krbu oheň (co na tom, že se z toho nakonec vyklubala skříň?),na obrazy na stěně vlastní obrázky. Až pak jsem to vybarvila celý. V průběhu jsem si to navíc i fotila, jak obrázky získávaly barvy a kouzlo :) Jen omalovánky, o které je to doplněno, mě moc nechytily, třeba na ně ale dojde později :)
Rozhodně doporučuji! Skvělé i jako dárek pro každého fanouška HP :)