Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 2 - Neobyčejné bytosti

Poznejte velkolepá stvoření a fantastická zvířata z kouzelnického světa J. K. Rowlingové. Ptáci bouřliváci, hrabáci, domácí skřítci a hipogryfové, to jsou jen někteří magičtí tvorové, jimiž se to v kouzelnickém světě J. K. Rowlingové jen hemží. Ale jak takový Kůrolez ožije na filmovém plátně? Je Okamie pták, nebo plaz? A víte, jak to chodí s trusem měsíčníků? Stránky této knihy obsahují podrobné profily zvířat, nádherné ilustrace a poutavé informace o tom, jak vznikal film Fantastická zvířata a kde je najít i všech osm filmů o Harrym Potterovi, a fanouškům prozradí všechno, co chtějí vědět o vzniku těchto fascinujících stvoření. Krom toho je kniha nabitá doprovodnými materiály, a tak je pro mladé čtenáře (a nejen pro ně) vstupenkou do zákulisí kouzelnického světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335745/big_kouzelnicky-svet-j-k-rowlingove-fil-rbC-335745.jpg 4.665

Harry Potter (doplňkové publikace)

Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy

Vydáno: , Albatros (ČR)

J.K. Rowling's Wizarding World: Movie Magic Volume Two: Curious Creatures, 2017

Kniha Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 2 - Neobyčejné bytosti

Nicolka77
21.01.2021

Já tyhle doplňkové knihy k HP prostě miluju! V této knize pro mě zase nějaké nové informace, které se mi určitě budou hodit :D ..jak jinak, všechno co se týká HP se bude hodit :)

VeruMalfoy
06.01.2021

Tato kniha se mi líbila o něco víc, než první díl o postavách. O zvířatech se čte přece jen lip. Část fantastických zvířat z filmu Fantastická zvířata a kde je najít byla velice zajímavá.

Pitbullka
22.12.2020

Série Harry Potter je moje srdcová záležitost a každé nakouknutí do zákulisí vzniku filmů je pro mě skvělé. V knize jsem se dozvěděla dost nových věcí.

Jana K
28.05.2020

Druhý díl filmové magie je zaměřen na magická zvířata a bytosti, na které můžeme ve světě Harryho Pottera narazit. Stejně jako první díl je kniha plná nádherných fotografií a nejrůznějších bonusových materiálů. Škoda jen, že text není obsáhlejší a informace bohatší, v tomto směru se mi první díl líbil více.
I tato kniha se ale (stejně jako první díl) nevyhne několika přehmatům, např. v kapitole o Nagini: "Kluzký plaz, který je také Voldemortovým viteálem, se pokusí na Ministerstvu kouzel zabít Rona Weasleyho," nebo na přiloženém plakátu kouzelnických rostlin jsou zaměněny fotografie Úponice jedovaté a Řiditelné švestky.
I přes tyto nesrovnalosti se jedná o milou publikaci, která by neměla chybět v knihovničce žádného fanouška.

Alex.rrr
26.02.2020

První polovina knihy je za mě trochu slabší, ale druhá je zase protkaná zajímavostmi z natáčení a to se mi líbí. Určitě doporučuji, kdo se chce dozvědět k HP nějakou tu zajímavost navíc.

Andynka
06.01.2020

Tyhle knihy jsou vážně povedený. Pořád se mi zdálo, že je to blbost za kterou bych neutrácela. Ale pak jsem si je nechala nadělil pod stromecek a nechápala, jak jsem jimi mohla opovrhovat. Jsou tak do detailů promyšlené. Jsem z nich nadšená.

vlkove
14.12.2019

Více se mi líbil první díl. Tato kniha v sobě má, na můj vkus, málo informací.

blazensknizkou
30.06.2019

K tomuto nemohu říct nic jiného, že to bylo ÚŽASNÝ!

Legenda
Legenda