Harry komorník

Harry komorník https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99361/mid_harry-komornik-31L-99361.png 3 8 3

Žil jistý muž, jménem Harry Stone (zvaný také Harry Komorník), který byl detektivem, dokud nebyl prohlédnut, což se stalo asi tři měsíce po jeho vstupu do bezpečnostního oddělení policejního sboru v Rhodesii. Snad by byl stíhán, ale tento policejní sbor v té době netoužil odhalovati nepočestnost svých úředníků a proto ho nikdo nevolal zpátky, když vsedl na noční vlak do Kapského Města. Harry odjel na jih asi s třemi sty librami nepočestně nabytých peněz a s nadějí, že ...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Karel Voleský

The Man at the Carlton , 1931

Luigi1
20.09.2022 1 z 5

No nic moc.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

chardon
17.05.2017 5 z 5

Pěkná a napínavá detektivka se spoustou zvratů a překvapení, jak jsme již ostatně od tohoto autora zvyklí. Pozor však na vydání nakladatelství NAŠE VOJSKO z roku 2014, které si dovolilo vypustit na trh překladatelský paskvil, plný hrubek a přeložených nesmyslů. Skoro na každé stránce najdete alespoň jednu hrubku, či překlep. Za knihu bych dal hvězd pět, ale za překlad ani jednu.

Edgar Wallace
britská, 1875 - 1932