Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost)

Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111192/bmid_letni-touhy-letni-touhy-jzj-111192.jpg 4 17 4

Láska na překážku - Jayne Ann Krentz Katty Randalová zjišťuje o svatební noci, že její manžel ve skutečnosti vůbec na lásku nevěří a potřebuje ji jen jako obchodní partnerku a milenku. Chce se dát okamžitě rozvést, ale nakonec svolí, že s ním zůstane aspoň tři měsíce a pomůže mu rozběhnout nové oddělení jeho firmy. Přesvědčí ji Garrett za tu dobu, že láska existuje? Usmířená minulost - Stella Cameron Když doktor Andrew Monthaven ztratil maličkou Colleen Beckettovou, vnímá to jako svou osobní ztrátu... to, co cítí k její matce, je totiž také naprosto osobní. Jenže Greer ho nenávidí za to, že nedokázal její dceru zachránit. Podaří se mu láskou překonat její zášť?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Stolen Memories (Test of Time; Moontide) , 1987

irisee
04.08.2017

V případě podivného konce u Lásky na překážku se jedná o chybu vydavatele / překladatele, protože v originále tímto končí desátá kapitola a kniha jich má jedenáct.

lacerta
09.11.2015

Je tam v závorce 1. To jako první díl knížky nebo celé ediční série? Pokud knížky, tak by mne zajímalo, jak se jmenuje pokračování. Pokud jde o sérii, tak by bylo zajímavé, jestli autorka/překladatelka/redakce nezapomenula nějaou tu kapitolku v šupleti. Tohle mi ke Krentzové fakt nesedí, má své příběhy vždycky uzavřené.

zabicka.1110
04.02.2015

hmmm pribeh hezky ale ten konec???? Zato Rudý paprsek byl pryč.
KONEC ?????? to snad napovida o dalsim dilůu neeee

kika 13
26.02.2013 3 z 5