HALÓ, HALÓ! Kompletní válečné deníky Reného Artoise

Podle televizního seriálu BBC Jeremyho Lloyda a Davida Crofta s úpravami a poznámkami Reného Fairfaxe napsal John Haselden

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95035/halo-halo-kompletni-valecne-deniky-reneho-artoise-95035.peg 4.317
Literatura světová, Humor
Vydáno, Columbus (ČR)

Kniha HALÓ, HALÓ! Kompletní válečné deníky Reného Artoise

madem
07.09.2018

Knížka je víc než přepis seriálu, je tam i jídelníček Reného kavárny, dopisy anglických letců rodinám a pár dalších perliček. Bohužel jsem zvyklá na Padlou madonu s velkými balónky. V knize se však obraz jmenuje Padlá madona s velkými plícemi a to není nějak ono.
Kniha je milým úvodem k seriálu, pro ty, kdo ho ještě neviděli.

poiu
17.09.2015

Skvělá odpočinková humoristická kniha z prostředí Francie za druhé světové války plná skvělého anglického humoru, šílených gestapáků i francouzských partyzánů..... :-)

"....Už delší dobu jsem tušil, že s Herr Flickem se to ještě pořádně zamotá. A tušení mě nezklamalo. Navíc jsem byl natolik pošetilý, že jsem věnoval zamyšlený pohled Helze, když odpoledne seděla u kašny. Nějak si pořád nemůžu zvyknout na to, jak nedostatečně oblečená teď chodí.
""Věnujte mi chvilku,""vybídla mě a ukázala vedle sebe.
""Nezlobte se, ale nemůžu si dovolit bratříčkovat se na veřejnosti s nepřítelem.""
""A ležet tu s kulkou mezi očima, to byste si mohl dovolit?"" zeptala se roztomile. Pokrčil jsem rameny. Je to zvláštní, ale děvčata mě vždycky umluví.
""Dobrá, budu se bratříčkovat."" ....."

vana.zkraslic
10.11.2011

Velice, velice odpočinková literatura... Ale seriál je seriál

televizní seriály humor

Autor knihy