Skandální sňatek

Skandální sňatek https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243187/mid_skandalni-snatek-qhf-243187.jpg 3 11 4

Eleanor Trevithicková zůstává po svém unáhleném sňatku s Kitem Mostynem opuštěna. Muselo uplynout celých pět měsíců, kdy si ji brala na mušku londýnská společnost i bulvární tisk, než se konečně její manžel objeví. Kit sice chápe, jak Eleanor svou dlouhou a nevyjasněnou nepřítomností ublížil, ale přece jenom se mu zdá, že její odmítnutí je příliš tvrdé. Co se asi za jejím smutkem skrývá ...?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Notorious Marriage , 2002

Ála1968
01.05.2020 3 z 5

Líbilo se mi to víc než první díl.I když to nebylo nic,co by mě dostalo.Prostě takový průměr.

vcielka
12.02.2020 2 z 5

Nie som si ista, ci 2 hviezdy davam az prilis alebo nie. Ako citala som aj horsie a mozno toto patri do rovnakej kategorie. Prvy diel serie bol o nieco lepsi a dostal 3 hviezdy. Asi pri oboch knihach znizim hodnotenie. Alebo kompromis 1 minus a 2 minus.
Dej nulovy
Charaktery nekonzistentne, nerealne (iba ak by sme ich brali ako soplave deti pred pubertou)
Troma (styrmi) slovami: Bolo to o nicom. A to doslova.
Skoda lebo namet by potencial mal. Akurat, ze zostal z 99%nevyuzity.

petraj30
11.12.2019 3 z 5

Popisek knihy mě v celku zaujal, ale bohužel. Často jsem přeskakovala, bylo tam příliš hluchých míst. Spoustu bych toho proškrtala, ale konec bych zase o několik stránek prodloužila, abychom se dozvěděli, jestli je taky potkalo štěstí.
Nell mi bylo velmi líto a opět zde byla ukázka, jaké dokážou být matky potvory.
Kit byl skvělý hrdina s kladnými vlastnostmi, ale na začátku mi přišel trochu moc krutý - sice se chtěl k Nell přiblížit, ale pro mě tam bylo moc ponižování.
Po druhé si knihu nepřečtu, ale je to škoda. Znělo to celkem slibně

MinaHawke
23.07.2018 3 z 5

Navnadil mě obrázek na obalu a také obsah knihy. Bylo mi Eleanor líto.