Had leze z víry

Podtitul: Proroci, mesiáši, bojovníci Co nabízejí a v čem spočívá nebezpečnost náboženských sekt a hnutí? Lze se jim bránit? A jak je vůbec poznáme? Na tyto otázky se snaží odpovědět kniha, kterou držíte v ruce. Ač je určena zejména mladým čtenářům, poučení v ní může nalézt každý, koho činnost sekt a hnutí zajímá nebo znepokojuje. Vydal: Talpress v koedici s nakladatelstvím Talisman Vydání první...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33292/had-leze-z-viry-33292.jpg 48
Literatura česká, Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Talpress

qwill
09.02.2016

Zdeněk Vojtíšek jde podstatně víc do hloubky. Ne že bych s ním vždycky souhlasil, ale snaží se být objektivnéjší.

Klamm
09.02.2014

Občas mi kniha přišla zaujatá, ale možná je to jen můj dojem. Jak píše uživatel Stilico, vznikla docela brzy po revoluci, kdy k nám přišlo mnoho náboženských proudů... Lidé byli spirituálně vyhladovělí, málo obezřetní a bez hlubšího názoru se vrhali nohama do neznámého. Není pak nic bolestivějšího než procitnutí z vlastní iluze. Je lepší být tedy v čas informován a připraven. A právě to je poselstvím této publikace.
,, Proti sektám se nedá bránit. Snad jen tím, že o nich víte."
70%

Stilico
21.02.2013

Musíme ke knize přistupovat s určitým nadhledem. Vznikla docela brzy po revoluci, kdy k nám přišlo mnoho náboženských proudů, které si v ateistické zemi slibovali velké naděje na zisk nových oveček, což se odrazilo v až urážejícím popisu těchto takříkajíc sekt. Ale i přesto je to velice důležité čtení, protože nám přiblíží praktiky, které se snadno přehlédnou a ještě hůře se z nich pak dostává.

sekty

Autor knihy