Hackněte svůj život

Naleznete zde tipy a triky (tzv. hacky) z různých oblastí, ať již s pomocí technologií, nebo bez nich. Autorky vám prostě a jednoduše poradí, jak se celkově lépe zorganizovat a nezbláznit se z toho. Zjistíte, jak si udělat systém, zlepšit návyky, nezahlcovat se, jak efektivně stíhat své povinnosti, a mít tak čas na radosti. Zredukujte tedy chaos a udělejte si každodenní život snazší a zábavnější. Získáte i tipy, jak se efektivně učit či jak hacknout cestování. Nechte se inspirovat a prožijte svůj život na plno! Stojí to za to....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314568/hacknete-svuj-zivot-QaR-314568.jpg 3.610

Kniha Hackněte svůj život

vinnetou500
19.03.2018

Opravdu mohu jen doporučit. Velice oceňuji věcnost této knížky. Autorky nechodí vůbec kolem horké kaše, vše je hned stručně ale jasně vysvětleno. Už jsem totiž četl i jiné knížky o seberozvoji, které byly 3x silnější a řekly toho stejně jako tato publikace. Díky za ni!:)

Nikcasmej
15.01.2018

Určitě nějaké tipy a "vychytávky" použiji. Nelituji, že jsem knihu četla, opravdu některé ty vychytávky se prostě hodí. :)