Guns n'Roses - jejich vlastními slovy

Guns n'Roses - jejich vlastními slovy https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32945/mid_guns-n-roses-jejich-vlastnimi-slovy-8Eg-32945.png 4 26 6

Členové známé kapely vypovídají o svých deskách, koncertech, drogách atd.

Literatura naučná Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Champagne Avantgarde

Guns n'Roses - In Their Own Words , 1993

JitulHa
20.03.2023 5 z 5

Jak už napovídá název knihy, jsou zde k přečtení citáty jednotlivých členů této fenomenální rockové kapely. Guns N' Roses se tak mají možnost vyjadřit k různým tématům, jako jsou napříkad jejich úplné začátky, ale zejména závislosti na drogách, problémy s alkoholem či obletování ženami. Samotné kapitoly pak doplňují černobílé fotografie kapely. Netřeba připomínat, že jsou to zkrátka rockoví bohové, tudíž nikoho asi nepřekvapí, že nemluví zrovna v rukavičkách... Zajímavý kousek do knihovny.

dexterman
31.10.2020 3 z 5

Mám GNR opravdu rád . Nevím ale zda mi tato publikace něco dala nebo ne . Sem tam jsem se něco co jsem nevěděl dozvěděl . Celková koncepce knihy poskládaná z rozhovorů mi přišla opravdu místy nezáživná až nudná . Je ale pravda že pár momentu k zasmání tam bylo . Takže až tahle tragické to asi nebude . Nutno však dodat že má očekávání byla asi trochu jiná než realita . Toto je první kniha o GNR co já vůbec četl . Tak doufám že další budou lepší .

Alseri
17.02.2020 3 z 5

Knihu som čítala ako 15-ročná, v čase keď Aerosmith boli pre mňa jednička, a Guns N' Roses tí druhí, čo prišli po nich. Ako ľudia mi nikdy neboli sympatickí a po prečítaní tejto knihy už vôbec nie, ale taký je rock a z týchto dnes už postarších pánov muzikantov vzišla koniec-koncov skvelá hudba, ktorá nestratila nič zo svojej super sily. Priznám sa však, že radšej nechávam rozprávať ich hudbu, ako ich samotných.
PS: odkaz pre autora obálky: Guns N' Roses - to nie je len Axl Rose!

Grepp
16.03.2019

Táto kniha mi zničila život, ale navždy mi utkvelo v pamäti, akým skvelým rozprávačom je Slash.

DuchDoby
19.12.2018 5 z 5

Guns n’ Roses...
Tahle kapela hnula světem Rocku. Dovolím si říct, že od devadesátých let tu lepší kapela nebyla. A co vám budu nalhávat, Slash je prostě Pan kytarista

tulakJack
01.05.2013 5 z 5

Komentářemi jednotlivých členů provede kniha čtenáře celou historii kapely. Velmi povedená kniha.

1994  83%Guns n'Roses - jejich vlastními slovy
1993  89%Metallica - obrazový dokument
  80%AC/DC
2002  0%Rocker (Lynott, Phil)

Kniha Guns n'Roses - jejich vlastními slovy je v